Kes me oleme?

 

Hea lugeja! 1. septembril 2021. aastal alustasime kõik koos oma teekonda Tallinna Reaalkoolis. Siit lehelt saad lugeda meie muhedate neiude ja noormeeste lühikirjeldusi. 

 

Alina Vassiljeva: Kuigi vaikne, on seda kristalsemalt sädelevamad ta naeratused. Alinal õnnestub igal momendil välja näha detailideni läbimõeldud ja korrektne ning ta paistab välja oma maitseka rõivavalikuga. Ta on lahke ja südamlik, oskab imeliselt joonistada ja on vene keeles konkurentsitult klassi parim.

Anna Säkki: Ägeda stiiliga keemia guru, kellest õhkub alati pühalikku rahu. Oskab alati kõigile koolitunde puudutavatele küsimustele vastata. Legendi järgi on ta sündinud 301 keemia klassis, HCl ja K reaktsiooni käigus. Kuidagi jääb tal siiski energiat üle, et olla ka vinge vene äss. Vabal ajal kõigi lemmik Berliini filharmoonik ja anime fänn.

Ardi Raag: Hea vestluskaaslane igal teemal. Helge pea ja sirge seljaga maletaja aka THE CHESS GOD. Ardi koolikotist võib leida laia silmaringi ja keerulised matemaatika valemid. Oma korrektsuse ja töökusega on ta eeskujuks meile kõigile. Nimetaks teda lausa geeniuseks, kuid ta mängib LOLi.

Arthur Harri Jaakko Antila: Järgmine Einstein, seda kinnitab fakt, et olümpiaadidel on ta esindatud 11. klassi õpilasena. Huvitav on temaga rääkida nii täppisteadustest kui ka poliitikast, kui ka tundub, et su teadmised Arthuri omadele alla jäävad (ära muretse ega häbene, see pole mitte sugugi harv juhus), on ta alati valmis aitama ja seletama. Planeetide liikumiskiiruse arvutamine ei paku pinget.

Carl Kunman: Kohusetundlik, viisakas, nutikas ja väga töökas isik. Mängib suurepäraselt võrkpalli ning hoiab kogu tiimi ühtsena. Grupitöödes ei pea temas kunagi pettuma, ta on alati väga põhjalik ja rahulik oma tegemistes. Tal on ka kõva peidetud anne näidendite stsenaariumide kirjutamise peale.

Chris-Robin Talts: Mees, kes väsis ära. Suur Sulgpallimeister ja virtuoosne naljavend. Chrisi jaoks sulgpall on elu – kõik muu näib kahvatu selle kõrval. Ta on suur naljamees ning jaksab alati Somelari huumoriga kaasa minna. Ja peale selle on ta ka vinge näitleja.

Elisabeth Vallner: Õpetaja Rihhardi lemmik tantsupartner. Teadlased ei ole suutnud veel kindlaks teha, kuidas on võimalik käia prantsuse keeles, kunstikoolis ja tegeleda käsitöö, talispordiga, näha imeline välja, mängida flööti, tantsida JA saada häid hindeid. Elisabethil on kuidagi alati tehtud kõik kodutööd ja lisaks veel põhjalikud konpektid iga teema kohta.

Hans Robert Kannukene: Isegi tunnis magades saab ta paremaid hindeid kui mõni hoolas õpilane. Vaikne, aga jutukas, salakaval, aga õiglane. Igapäevaselt on ta tagasihoidlik, kuid tema peas on suured mõtted ja targad ideed. Just mitmekülgsus ja isiklikud arvamused teevad temast väga mõnusa vestluspartneri. Väga hea joonistaja.

Hedvig Kikas: Matemaatikageenius, ent selle arvelt ei jää talenti sugugi puudu ka teisteks aineteks. Särtsakas, alati rõõmsameelne ning tal on väga hea muusikamaitse. On abivalmis, eriti programmeerimises. Tal on alati mõni põnev lugu oma tegemistest, ta naerab ohtralt ja teeb teiste tuju alati paremaks. Usaldusväärne ja siiras neiu.

Helena Carmen Udu: Sõbralik, enesekindel ja nutikas, kes on ühtlasi ka armastav koeraomanik. Olgugi, et mitte põline reaalikas, on tema teadmised Reaalist märkimisväärsed. Väga pühendunud igal alal, võimekas ettemõtleja ning oskab vastata nagu tõeline poliitik. Helena on alati kõige päevakajalisega kursis, ta on ääretult töökas ja sihikindel, teades täpselt kuhu ta läheb, olgu teemaks kauge tulevik või armas koer, kellest ta koeraradar märku andis.

Ingrid : Ingridil on igas asjas oma arvamus ja seisukoht ning oskab nende üle arutleda. Tihti on just tema see, kes toob lõunalauda kõige huvitavamad arutelud ja viimased jõuvarud röövinud füüsika tundi oma päästva pähklipurgi, kust ta sugugi kitsi jagama pole. Tema silmaring ja sõnavara on hoomamatud.  Väga distsiplineeritud, käib palju olümpiaadidel ja kuulub nende väheste hulka, kes jõuavad vara magama.

Jan Sebastian Tammekun: Jan on enesekindel ja teab hästi oma väärtust. Ta on tipptasemel jalgpallur ja julge naljamees, kuid tunnetab oskuslikult piiri. Jan on heasoovlik ning sõpra hätta ei jäta. Miski ei peata teda oma eesmärkide saavutamisel! Tunnis pidev lobamokk, järgmine McGregor.

Jesper Korsen: Veetlevate lokkidega muhe klassivend, kellega, olenemata teemast, kunagi jutu ainest puudu ei jää. Oskab hästi progeda ja on arvutiprobleemide ilmnemisel alati valmis ennastohverdavalt lahingusse astuma. Väga optimistlik ning hea suhtleja, kes alati teistele naeru näole toob ning on jõudnud juba suuri rahvamasse panna kadestama oma oskust iga inimesega tuttavaks saada. Lisaks tehnikale tegeleb rahvatantsu, kossumängu, kooli wifi murdmise ja näitlemisega.

Johannes Pallon: Abivalmis igas õppeaines, eriti vene keeles. Oskab nii näidendit kirjutada kui ka korvi visata. Kui proges midagi välja ei tule, siis arvutiekraani kallutades kõik laabub. Hoiab meeleolu üleval, suhtleb vabalt, alati mõni nali varuks. Ehtne näide julgest inimesest – ta ei karda kunagi midagi küsida ning on alati enesekindel.

Johannes Tampere: Sellele asjalikule punapeale ei valmista probleemi dunkimine ega elektrihinnad. Teda tuntakse ka nime all Mister Kohusetundlik: Johannese konspektid sobiksid kunstinäitusele. Oma naeruga kehtestab oma dominantsust. Aktiivne ajakirjanik, kelle sulest ilmub alati huvitavaid artikleid.

Karl Erich Kaugeranna: Tagasihoidlik, kuid alati abivalmis. Tõeline programmeerimisguru, kes tundide ajal progeb keeltes, millest keegi aru ei saa, programme, mida keegi ei mõista. Huvitav persoon, kellele on omane tema must arvutikohver.

Karl Joosep Onoper: Boss of Google Meet. IT-spetsialist, hea vestluskaaslane ja laia silmaringiga härra. Pelab Minecrafti, pühendab ennast mõne reaaliteemalise arvutimängu arendamisele ja photoshopib. Distsiplineeritud kuju. Teab vastust igale küsimusele. Tema arvutis on peidus hiiglaslikud meemikaustad. Progetunni ülesanded pole tema jaoks, sest ta ise loob juba uut proge.

Karl-Ustav Kõlar: Hea huumorisoonega ning keskmisest nutikam reaalikas. Matemaatika absoluutne geenius, kuigi tunnid sisustab magamisega. Tema kohta ei käi sokid ja sandaalid, vaid ainult sokid. Alati hüppab füsaklassist 201 lahkudes läbi käetoe. 139A suurim peoloom.

Kaspar Hendrik Pajo: Meie klassi täiskohaga issi aka klassivanem, kes proge klassi kaost ja kaootilisust kindlakäeliselt koos hoiab. Kaspar oskab igale probleemile lahenduse välja võluda ja suudab olla oma kõnemaneeris nii poliitiliselt korrektne kui see inimlikult võimalik on. Väga kohusetundlik, hoolas, abivalmis ja mingi ime läbi ka kõigi oma kohustuste kõrvalt alati rõõmsameelne. Vägagi härrasmehelik ja tugev sportlane.

Kaspar Kubu: Salakaval matageenius, kellele teiste burn’imine probleemi ei valmista. Kaspar on südamlik, terava keele ning hea huumorisoonega ja alati valmis enne töid aitama teistel valmistuda. Lahendab ülikooli tasemel matemaatika ülesandeid – võrratustest integraalideni. Ta omab erilist vastastikust sümpaatiat geomeetriaga. Overwatchis sepp ja 4channer.

Laur Matthias Matzen: Väga pühendunud ja sihikindel isiksus, kelle päev on minuti täpsusega ära planeeritud. Lauril on väga huvitavad hobid: ühel hetkel teeb ta silmad ette ka kõige taibukamale kirjandusteadlasele, teisel lahendab kvantfüüsikat, kolmandal purustab mängleva kergusega vastaseid käesurumises. Ta tegeleb ronimisega ja on suur astronoomia- ja füüsikahuviline. Kui tahad olla nagu Tensin, prioritiseeri oma und!

Lisette-Liis Loorits: TIK-i neiul on väga omapärane ja lahe huumorisoon. Tulevane keemik, kuid särab oma teadmistega ka füüsikas ning isegi ajaloos,mingi ime läbi on tal on alati kõik õigeaegselt ja korrektselt tehtud. Mängib Among Usi, vaatab animet, veedab aega Redditis ja, kui ta pole online, võib leida teda mõnelt olümpiaadilt.

Lotta Mii Hasa: Ta ema on Romi Hasa. Professionaalne MMA-maadleja. Omas mingil hetkel oma elus 2 miljonit Usbekistani sommi. Tuntud koriandri nautleja. 

Markus Abel: Member of Kuldne Trio. Mono on tubli poiss, vinge tantsija, naljakas ning sõbralik. Mono on tubli poisu, käib Vatselit tema unenägudes kummitamas. Suur sportlane – järgmine Rait Ratasepp.Magab vist matemaatika tunnis rohkem kui oma voodis. Reaalkooli tulles ta lootis, et saab vene keelest lahti, paraku ta eksis.

Markus Maripuu: Abivalmis ja nägus klassivend. Räägitakse, et pidi geograafias hea olema. Koolis räägib mingist Ethereumist, mingi silmarõõm? Teeb nii palju kui vaja, aga mitte kunagi rohkem, kui see teda ei huvita. Mr. Impro – tuleb alati rasketest olukordadest võitjana välja. Väga südamlik ja lõbus klassivend ning alati valmis vürtsitama klassi esinemisi mõne vägeva saltoga.

Märten Erik Loor: Mr. geograafia, muhe ja osav näitleja. Võib kindel olla, et kui see mees on seltskonnas, siis igav ei hakka. Leiab Karu kaardilt üles ka riigid, millest keegi teine kunagi kuulnud pole. Üle kõige armastab ta oma pehmet voodit. Keegi ei imestaks kui mõne aasta pärast me teda maagiliselt telepurki topituna ilmakaardi ees tarka juttu ajamas näeksime.

Oskar Märtin: Siht on tal silme ees – teab, mis teeb. Lõbus vestluskaaslane rohke huumorisoonega ning tema liitlauseid võib saata imeline kitarripala. Proges Eesti meister, kaklema ei tasu minna, teeb sulle judot. Java on armastus esimesest silmapilgust.

Oskar Pukk: Klassi lipulaev, kes hoiab progeklassi sotsialiseerumise taset normis. Koolis pesitseb Pukk mõnes rahvamassis ning välja paistab ta tänu oma unikaalsetele sokkidele ja sandaalidele. Tema kohta käib ütlus “Kes tahab, see jõuab!”. Ta teeb vist igat sporti, millest sa kas kuulnud oled või ei ole. Ta jõuab kõikjale ja teab põhimõtteliselt iga Marslast kui ka Maalast.

Pärtel Arula: Parima naeratuse tiitel kuulub Pärtelile. Oma ütlemistes suudab ta olla väga tabav, mahlakas ja humoorikas, ka kõige mornim kõrvalseisja ei suuda härrat oma muigega tunnustamata jätta. Keemikule kohaselt väga detailse kujutlusvõimega, kuid temas ei puudu ka eesti keele äss ega näitleja. Rikub ära Royale’i mänge ning teada tuntud Slopemaster.

Richard Johan Kaup-Lapõnin: Member of Kuldne Trio. Eesti oma Kipchoge – jookseb kiiresti nii staadionil kui ka üle kolme aia teatud ohu eest. Hooliv ja suudab alati naeratuse suule tuua. Luges see aasta esimese eestikeelse raamatu, aga samas Mr. Oxford Dictionary.

Roosi Katarina Värv: Roosi on kuulus oma särkide poolest. Vahetunnis on tal tavaliselt peos mõni huvitav raamat, kuid on alati valmis selle käest panema, et inimestega meeldivalt vestelda. Mängib klaverit, sulgpalli ning käis kunstikoolis. Oskab väga hästi viineripirukaid ja kaabude ning alukatega kurjategijaid joonistada.

Siim Illison: Siim on sportlik noormees. Rõõmsat meelt ja pealehakkamist tal juba jagub. Kui tekib raskusi mõne keemia ning füüsika ülesandega või vajad õlga millel nutta, siis tead kelle poole pöörduda. Siim on väga osav reaalainetes ning ta uuriv silmapaar vaatab sulle vastu pea igal ainevõistlusel ja olümpiaadil. Samuti ei valmista talle vähimatki raskust teha pähe keskmisele reaalikale kabes.

Sven Erik Paavel: Mr. England. Inglise keeles piiramatu sõnavara, ei imestaks, kui loeb Delfi asemel CNN-i. Eemalt vaadates tundub rahulik sell, kuid tegelikult on temas peidus MEGA personality. Belief, palun sponsoreerige Sven Erik Paavelit, ta on teie andunud püsiklient.

Tuuli Teesalu: Modell Tartust, ei imestaks kui paari aasta pärast näeks teda Milano lavadel. Tema andeks on olla andekas,  kus iganes ta tahab.  Alati töökas ja aktiivne tüdruk, kes jõuab igale poole ja kõigega tegeleda: ta teeb sporti, õpib, aitab klassi kuidas aga saab, organiseerib üritusi ja joonistab. Vihikud on tal next level ilusad nagu ta isegi.

Tõnis Ustav: Nunnu maakas, kes jagab nalja ja ei suuda tundides rahulikult olla. ⅓ Kuldsest Triost. Nähes nööpidega särke on Tõnisel raskusi oma käsi neist eemale hoida. Some teravad ja uurivad küsimused ei paku Tõnisele pinget. Ta on väga soe ja hooliv ning ta naljatleva kihi all peitub tark pea, klass austab teda tohutult, et ta jaksas tegeleda aastaraamatu tekstidega.

Uku Oliver Ahven: Omapärane, naljakas, tugevate vaadetega, aga samas üsna ükskõikne ja rahulik. Leiab alati võimaluse, kuidas rasketest olukordadest välja tulla, näiteks tegemata vene keele kodutöö välja vabandada. Uku vihikutest leiab imekauneid joonistusi, samuti vaatab igalt ta kontrolltöölt vastu joonistatud ahven.

Urmas Akerman: Urmas on julge ja muhe klassivend. Mees elab hetkes. Suudab genereerida küsimusi keemiast kirjanduseni ning on julge neid ka kohe esitama. Arvata on, et õpetajate lemmik, sest kes muu julgeb õpetajat sinatada ja eesnime järgi kutsuda. Väga säästlik nii paberi kui ka jope luku kasutuses.

William Vodi: William on ääretult härrasmehelik ja õpingutesse vägagi pühendunud. Tema peale võib alati loota ja ta on väga meeldiv vestluskaaslane. Härra on tõeline boss – teda ei kamanda keegi ja ta on iseenda peremees. Villu on nagu stressipall, kelle juuresolek tekitab rahu.

Helen Kaasik: Parim klassijuhataja ja õpetaja, keda tahta. Ta seisab alati oma klassi eest ja on valmis hädas õpilast või mures vanemat isegi nädalavahetusel ja vajadusel ka lausa öösel aitama.Ta telefoninumber on lisaks alati kättesaadavusele väga eriline olles seitsmekohaline algarv. Helen Kaasik oskab matemaatika igaühele selgeks teha. Ta on sooja südamega ning usaldusväärne vanaemalik kuju: hoolib, mõistab, armastab ning teeb väga häid nalju. Lisaks matemaatikale õpetab ta ka elus hakkamasaamist ja loob oma klassis alati sooja ja koduse atmosfääri.