10. klasside vaheline korvpall

Pärast terve gümnaasiumi üleseid korvpallivõistluseid otsustasid kümnendad klassid teha ka 139. lennu korvpalliturniiri, et selgitada välja, millises 10. klassis need suurimad kossuässad ikkagi on. 23. veebruaril pärast aktust otsustasime vajalikud lahingud maha pidada. Esimese mängu vaatas meie klass kõrvalt, kuidas 10B ja 10C omavahel madistasid. Teine mäng toimus meie klassi ja 10.B vahel. Meie jaoks oli plaan väga selge: kindel võit ja suurem punktivahe, kui c-klass suutis meedikutele ära visata. B-klassi vastu kulges kõik plaanipäraselt ning avapoolaja lõpuks juhtisime 28:2, nii et võtsime rahulikult käigu välja võtta ja hoida jõuvarusid majanduslaste-inseneride vastu võitlemiseks. Lõpuks võitsime mängu 48:15. Mõni minut pausi ning väljakule meie vastu sammusid tugevad madistajad, kuid meie neid ei kartnud ning mängu alustasime kena spurdiga ja läksime 8:2 juhtima. Madistajaid see ei heidutanud ning mäng kiskus tasavägiseks. 2 minutit enne lõppu vaatas tabloolt vastu seis 18:18. Olulistel hetkedel suutsime peatada vastaste rünnaku ning see tasus ennast ära, sest minut ja nelikümmend sekundit enne lõppu tabasime kolmepunktiviske ja asusime juhtima, mille peale meie kogenud peatreenerid Siim ja Sven Erik timeout’i võtsid. Saime hetkeks hinge tõmmata ning meile jagati õpetussõnu, kuidas edukalt vastu pidada. Treenerite nõuanded olid lausa kulda väärt, sest tänu neile suutsime veel ühe korvi visata ning juhtisime juba 5 punktiga. Lõppseisuks jäi 23:18 ning võisime ennast kuulutada kümnendate klasside korvpalli tšempionideks.

Meie meeskonnas olid järgmised liikmed: Oskar Pukk, Johannes Pallon, Jesper Korsen, Jan Sebastian Tammekun, Kaspar Pajo, Johannes Tampere.

Kõik sportlased tänavad meie fänne ja sponsoreid, kes meisse uskusid!