Jõuluõhtusöök

Koos külmade ilmadega kaasneb detsembris alati ka suurte ja väikeste rõõmuaeg – jõulud. Seetõttu korraldasid 10ndad klassid 19. detsembril oma jõuluõhtusöögi. Kuna koormatud õpilased ja õpetajad olid nõnda vaeva näinud aasta lõpus, ei hoitud ühegi aspektiga tagasi ning tehti üks pidulik ja ütlemata vinge õhtusöök. Söömise kõrvale oli korraldatud ka meelelahutust, mida andsid edasi ühed ajaloo sarmikamad õhtujuhid. Nimelt oli igal klassil oma etteaste vaja koostada ning meie klassi carrysid megastaarid Ingrid ja Karl Joosep. Peale selle koguti tagasisidet rahva käest, peeti maha üks kõva Kahoot ja üks veelgi kõvem tantsupidu. Oleme õnnelikud, et kooliaasta lõppu midagi nii vinget jäi ning et Reaalkooli aula põrand sisse ei kukkunud.

Autor: Hans Robert Kannukene