Vene keele festival

18. oktoobril toimus Tallinna Kesklinna Vene GĂĽmnaasiumis vene keele festival ja teemaks oli “Ăśhe vene kooli ajalugu Eestis “. Alguses anti sõna Vene Föderatsiooni saadikule. Selle festivali raames esines nii palju noori lapsi kui ka täiskasvanuid. Mulle meeldis kõige rohkem, kuidas esinesid Balletikooli õpilased, aga kõik see oli alles algus. Peale esinemist läks igaĂĽks töötuppa midagi meisterdama või joonistama. Mina läksin kööki ja tegin pirukaid, Minna-Lydia tegi Veneetsia maski ja Michelle tegi futuristliku portree. Vene festival lõppes tee joomise ja pirukate söömisega.

Olena P.

Tallinn Balletikooli õpilased

Kõik Reaalkooli laste poolt tehtud asjad.

Lisas: 139c 29.10.2018 21:54

Seitsmendike tutvumisõhtu

4. oktoobril toimus seitsmendate klasside tutvumisõhtu 139. lennule. Alguses jaotati meid rĂĽhmadesse ja siis tegime plakateid, kus olid kõigi nimed, klass ja hobid. Pärast seda toimus fotojaht, kus pidi oma rĂĽhmaga tegema etteantud teemadel pilte ja pärast said kõik neid näha. Lõpu poole sai tantsida Just Dance’i ja kogu õhtu vältel sai iga klass omavahel jagada erinevaid kĂĽpsetisi ja maiustusi. Ă•htu lõpuks oli vähemalt enamusel hea tuju ja kõik said koju minna rõõmsalt.

Ketlin M.

Toredad pildid fotojahilt.

Lisas: 139c 29.10.2018 00:03

Reaalkooli sünnipäev

Meie kool sai sel aastal 137-aastaseks. Kõigil klassidel käis külas Reaalkooli vilistlane, kes rääkis, kuidas temal koolis läks, millega ta hetkel tegeleb ja nii edasi. Samuti vastas ta õpilastel tekkinud küsimustele. Järgnevalt läksime me staadionile, kus pidas kõne meie kooli direktor. Kui kõne lõppes, saime süüa toitu, mis oli igal klassil ise valitud. Meie klassil oli kaks kringlit, mis olid mõlemad väga maitsvad. Kooli sünnipäev möödus väga toredalt ja kõik läksid koju rõõmsalt. Palju õnne Reaalkool!

Michelle Ĺ .

Klass kooli sünnipäeva tähistamas.

Lisas: 139c 26.10.2018 15:04

Teadlaste Öö

28. septembril toimus meie koolis Teadlaste öö. Tiina Talvi eestvedamisel korraldasid ökoloogiahuvilised Tobias Palm, Siim Ilison, Olena Predko, Michelle Ĺ usta ja Mia Brit Gavrilin digimikroskoopia töötuba. Lisaks meile oli seal ka vabatahtlikke 9.a, 9.b, 9.c, 7.a ja 7.b klassist. Digimikroskoopia töötuba kĂĽlastas ligi 450 inimest. Töötoas oli võimalik uurida erinevaid elusorganisme – vapsikuid, maapirniõisi ja seeni – digimikroskoopidega. Soovi korral sai vaadelda ka oma nahka, juukseid, riideid ja muud. Saime kõik väga huvitava kogemuse ning soovitame ka teil liituda ökoloogia valikainega.

Tobias P. ja Siim I.

Vapsiku silm digimikroskoobiga lähedalt vaadates.

Lisas: 139c 26.10.2018 13:28

RK spordipäev

Juba õppeaasta esimesel päeval toimus ülekooliline spordipäev. Iga klassi jaoks algas see teatejooksuga. Samuti mängiti jalgpalli ja joosti pikamaa jooksu. Spordivõistlusi jätkus pooleks päevaks ning vabalt hingata sai alles pärast päeva lõppu. Olime kõik näljased, kuid väga õnnelikud. Tänu sellele tutvusime me veel rohkem ja saime näha häid sportlasi enda klassist. Möödus veel üks vahva koolipäev.

Lisas: 139c 25.10.2018 20:07

1. September

Me kĂĽll ei kohtunud esimest korda, kuid tundsime vaid väheseid. Pudireas mĂĽtside järele minnes olid kõigi emotsioonid laes. IgaĂĽks oli õnnelik, et sai Reaalkooli mĂĽtsi kanda. Pärast pidulikku tseremooniat algas aktus kõikide õpilaste jaoks ning kuigi see väga kaua ei kestnud, sai palju mõtteid ja soovitusi öeldud. NĂĽĂĽd saame uhkusega hĂĽĂĽda Tallinna Reaalkooli motot:“Ăśks kõikide, kõik ĂĽhe eest!”

Michelle Ĺ .

Ă•pilased Reaalipoisi juures mĂĽtse saamas.

Ametlikult Reaalkooli õpilased!

Lisas: 139c 25.10.2018 15:16