Rebastenädal läbi üheteistkümnendike pilgu

Rebastenädal toimus see aasta 12.-16. septembril.

Selleks ajaks oli meil kõigil juba kohale jõudnud, et me ei olegi enamkõige nooremad gümnaasiumis. Väga põnev oli uusi nägusid koolis näha ja vaadata, kuidas kõik nii eeskujulikult koolimütsi kandsid. Nagu rebastenädalal ikka tavaks, siis 11ndikud (seekord meie) tundsime sageli end natukene väljajäetuna. Iga teine vahetund oli kuulda läbi klassiukse aulast retsitantsu laulu…IT’S GOING DOWN, I’M YELLING TIMBERRRR… Tekkis kohe eelmise aasta nostalgia ja igatsus oma jumalate järele, kes nüüd oma teed on läinud ja paljud neist ka välismaale kolinud. Kooli peal kõndides kohtasin ma väga huvitavate kostüümidega rebaseid – muidugi poisse, kellel kontsad ja kleit seljas, jõuluvanasi, ehitajaid jne… Endal tulid ka juba erinevad ideed pähe, et millist tantsu teha ning missugused gruppe moodustada järgmine aasta. Õnneks saime siiski osa rebastenädala reedel toimuvast peost, kus esinesid ka meie klassi bänd TRELLID!!! Menu oli suur ja publik hingetu. Samuti käisid paljud meist vaatamas rebastetantsu flashmobi Vabaduse väljakul. Tants polnud muidugi nii äge, kui meie oma aga siiski väga naljakas. Usun (tegelikult tean), et 12ndikud ja nende rebased jäid selle nädalaga väga rahule!

NB!!!!!! Trellide uus laul on kuulatav ka Spotifyst: https://open.spotify.com/track/1O9jQG6Jkus9Qtn8JPjCl9?si=f2769cb74eca4c0b

Kirjutas Hans Joosep

Pildid erakogust ja uutelt rebsudelt.