Jõuluball

Pärast jõule, 27. detsembril oli meil jõuluball. Enamik õpilasi tulid kaaslastega, kuid mõned tulid ka üksi. Lõpuks sai tantsukursustel omandatu ära kasutada, aga hakkama said ka need, kes tantsukursustel ei käinud. Ball oli meeleolukas: tantsida sai palju, vestelda sai palju, sai jälgida tantsivaid õpetajaid, süüa kringlit, mis keele alla viis ning mõne uue inimesega sai ka tuttavaks. Orkester, kelle muusika saatel tantsima pidime, oli suurepärane. Äärmiselt huvitav oli kuulata ka meisterliku tehnikaga mängitud klaveripala. Pärast ametlikku tantsuosa oli aeg diskolaadseks tantsimiseks, mis oli vabam ning ääretult lõbus. Kogu üritus oli vahva ning kõigile meeldis. Ootame juba järgmist balli!

Kirjutas Allar

Endel satsiga

Ball VS paralleelmaailm: 305 klassi ees ühel tavalisel esmaspäeval

Kenad ballilised! PS. Kontsadel tantsimine ehk ilu nõuab ohvreid.