Rebastenädal

Jumalateks olemiseks rebastenädalal on asi, mida enamus on meist oodanud viimased 2 aastat. Paljudki tahtsid pakkuda enda rebastele palju vägevamat ja lahedamat retsi, kui endil oli. Meie klassi teemad olid Metsik Ameerika, 80s Miami, Peaky ja Tulevik. Esmaspäeval pidi peale kooli toimuma teatejooksud ja orienteerumine vanalinnas. Kõik algas väga hästi, sest teatejooksud olid vägagi pingelised. Kahjuks ilmataadil ei olnud hea tuju ning hakkas sadama paduvihma ning mõlemad tegevused jäid ära. Teisipäeval toimus viktoriin, kus Mengel ja Stefan tutvustasid rebastele erinevaid põhitõdesid ning rääkisid erinevaid naljakaid lugusid. Kolmapäeval oli igal grupil eraldi tegevus vanalinnas. Neljapäeval oli millegi pärast nii mõnelgi õpilasel väsinud nägu peas, aga sellest hoolimata toimus peale kooli esmaspäeval ära jäänud teatejooksud. Reedel toimus peale kooli flashmob Raekoja platsil, mis läks äärmiselt edukalt. Paari tunni pärast hakkas juba rebaste ristimine. Algul toimus võimlas nädala kokkuvõte ning seejärel seoti rebastel silmad kinni ning hakati neid erinevatesse töötubadesse viima. Igal rühmal oli eraldi töötuba, kus rebastele mingit tegevust pakuti. Peale seda toimus aulas rebaste ristimine, kust igast ühest täisväärtuslik reaalikas sai.

Vaatamata sellele, et meil oli äärmiselt palju piiranguid, suutsime me korraldada ootuspärasest parema rebastenädala, mis meile kindlasti elu lõpuni meelde jääb.

Metsik Ameerika

Peaky