Märgipidu 2019

Igal aastal, ja ka see aasta polnud erandiks, leiab meie koolis aset suursugune märgiaktus ja -pidu, mil abituriendid saavad rinda oma kauaoodatud lõpumärgid. Sellel aastal võttis peo peakorralduse enda kätte meie klass. Saime klassina ennast kokkadena proovile panna. Valmistasime quiche´, hummust ja palju muud isuäratavat. Ürituse päevaks oli pea kogu klass millegagi aidanud ning jäi vaid üle loota, et kõik sujub.Tuli välja, et lõpuks ikkagi sujus. Kogu koolimaja oli muutunud muinasjutuliseks: igal pool rippusid tulekesed ning igaühel oli seljas oma parim ülikond ja kleit. Pidu oli lõbus ning kõigil, isegi UT-lennul, oli naeratus näol. Peol olid loomulikult esindatud Piret Otsa ringmängud ja -tantsud ning sai ka niisama hea muusika saatel jalga keerutada. See aasta oli esindatud ka pisike fotonurgake, kus oma märkidega sai eputamas käia. Ühesõnaga, abituurium jäi peoga rahule ning andis koguni lubaduse, et nende rebased meile sama hea või lausa veel parema peo korraldavad.

Kirjutas Helery

Meie klassi tüdrukud märgipeol