Tutvumispäev 31. augustil

31. augustil sai meie klass tervikuna esimest korda kokku staadionil, kus huvijuht Piret Otsa rääkis uutele tulijatele Reaalkooli kommetest ja vanadest traditsioonidest- pudirida, sõrmused, lõpumärgid jne. Kohal olid ka meie lennu klassijuhatajad- Madis Somelar, Geili Rehtla ja Piret Karu. Mängisime omavahel erinevaid tutvumismänge, mille käigus õppisime uute klassiõdede-vendade kohta  üht-teist. Saime kogeda esimest klassijuhatajatundi uue klassijuhatajaga, kus me nägime esimest korda oma kuldsete sakkidega koolimütse, mida ei tohtinud pähe panna enne mütside tseremooniat esimesel septembril. Taavet rääkis ka meile lühidalt oma vahetusaasta kogemusest Prantsusmaal. Peale klassijuhatajatundi saime ka uued õpikud kätte, mida oli oodatust palju vähem- vaid 6 tükki. Kokkuvõttes oli tegemist toreda üritusega, mis aitas kaasa uue klassi ning osadel ka kooliga tutvumisel.

Kirjutas Aleksander