Kiviõli

Meie klass käis 9. veebruaril Kiviõlis suusapäeval. Meie klassina polnud seal kunagi käinud, nii et meie ootused olid laes. Alustasime päeva 9.15 kooli ees kogunemisega, bussiga sõit Tallinnast Kiviõlisse oli rahulik ja me jõudsime ilusasti kohale.
             Meile räägiti, kust saab varustust laenutada jne. Poisid olid juba 20 minutit varem valmis varustust laenutama ukse ees, kui oleks pidanud. Ajaraisk, ma täielikult nõustun. Pärast laenutust said kõik teha mida soovisid, kas siis suusatada või lumelauatada koos instruktoriga.
Pärastlõunal sõime lõunat, maitsev oli see! Siis tegime klassi pildi ja vaikselt hakkasime Tallinnasse sõitma. Väga huvitav päev oli.
-Sara

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74