Arhiveeritud - kuu 10.2018

Päike kutsus õue

Kuna sügisilm oli tavatult soe, ei suutnud me kuidagi toas püsida. Viisime aga toolid õue ja lugemisklubi sai alata.

Sipsiku nädal koolis :)

Sipsiku lugemiseks on veel paar päeva küll aega, kuid hakkasime meisterdamisega juba varakult pihta.

Esimesena tegime valmis Sipsikud ise, triibulised riided selga ja lõngast juuksed pähe – just nagu päris.

Seejärel sai iga Sipsik endale ka kohvri, et oleks koht kuhu kõik oma seiklused panna.

Mõnus meisterdamine oli, aega võttis ka palju, pea 4 tundi 🙂

Liikluses targaks!

Meil käis külas kesklinna noorsoopolitseinik, kes rääkis ohutust liiklemisest ja vastas paljudele- paljudele küsimustele, mis lastel tekkinud olid.

Täitsa tavaline koolipäev :)

Esimese koolikuu lõpetuseks näitame paari seika oma täitsa tavalisest koolipäevast.

Siin aga on pildile jäänud kõige esimene arvutitund, kus harjutasime pranglimist. Pranglimiseni küll kõik ei jõudnud, kuid arvutiklassi reeglid said küll kõigile vast selgeks.

07.10.2018

Reaalkool 137!

Reaalkooli sünnipäeval sai taaskord üheskoos kringlit süüa ja koolile head ja paremat soovida.

Ja nagu tavaks on saanud külastas meid kooli vilistlane, meie oma olümpiasportlane Kätlin Tammiste.

Ehk siis kokkuvõtvalt… palju õnne, armas Reaalkool!