Arhiveeritud - kuu 11.2018

Keskraamatukogus.

Täna käisime keskraamatukogus ekskursioonil. Meile tutvustati maja ning näidati põnevaid nurgataguseid. Saime teada ka palju olulist infot, nt seda, mitu päeva võib raamatut kodus hoida ja ka seda, mitu raamatut võib korraga laenutada. Lisaks saime kingituseks ühe raamatu päris omale.

Kuigi paljud on meist juba raamatukoguga tuttavad, siis kulus väike meeldetuletus ikka ära.

R-õpe, keemia tund õp. Kangroga.

Esimeseks koolitunniks Reaalkooli astudes on ju kohe keemia/fĂĽĂĽsika ja ega siis enam muud moodi saagi, kui ikka aeg-ajalt uuesti keemiaklassi sattuda.

Sel korral õp.Kangro tutvustas meile keemiaklassi reegleid ning esmaseid põhitõdesid – no näiteks seda kuidas katseklaasi käes hoida ja et sĂĽle kohal ei maksaks väävelhapet kallata :O

Oli põnev ja huvitav, natuke hirmus ka 🙂

Matk Viru rabasse – 30.10.2018

Ühel ilusal lumisel oktoobrikuu päeval toimus 1.a ja 1.b klassi matk Viru rabasse.

Lumi tegi asja ekstreemsemaks ja libedamaks… ehk teisisõnu naljakamaks ja huvitavamaks. Kuna mina ise kaasas käia ei saanud, siis olid abiks õp. Erik ja õp.Agnes. Samuti olid abiks mitmed lapsevanemad, aitäh!

KĂĽsides lastelt, kuidas matk meeldis, oli vastus ĂĽhene – väga lahe oli, lähme veel!

Ja kindlasti läheme ka!