Arhiveeritud - kuu 02.2019

Õpioskuste võistlus.

Tänasest läks käima õpioskuste võistluse 1 voor – kõik klassi õpilased võistlevad ja selgitatakse välja klassi 5 parimat, kes pääsevad II vooru.

I voor on oskus leida vastuseid küsimustele raamatutest. Päris hästi läks…

Nüüd jääb üle vaid tulemusi oodata… Image result for nervous emoji

Sõbranädal.

Sõbranädal katus meil sel aastal tervisenädalaga – seetõttu oli palju huvitavaid tegevusi läbisegi.

Esmaspäeval täitus klass kaksikute, kolmikute ja ka viisikutega.

Teisipäeval olime kui sattunud Hollywoodi, sest klass täitus ägedate filmikangelastega.  Kohal olid tegelased Harry Potterist James Bondini.

Edasi liikusime tervisnädala raames, kus pöörasime tähelepanu oma liikumisele ning söömisele. Enamus lapsi jõudis järeldusi, et liigutakse piisavalt, kuid toitumine pole just kõige eeskujulikum. Seetõttu võtsid õpetajad kätte ja tegid tervise/sõbranädala lõpetuseks juurviljade degusteerimise mängu.

Suureks üllatuseks oli klassis palju lapsi, kes üldse juurvilju ei söö ja ei ole isegi nõus mängu huvides kordagi maitsma  🙁

Sõbranädala lõpetuseks tegime kõik üksteisele kaardi, sõime kommi ning ütlesime üksteisele ilusaid asju

Image result for friends emoji

Linnuvaatlus

Teine suurem projekt sel kooliaastal oli meil linnuvaatlus. Mõne nädala jooksul vaatlesid kõik meie

klassi õpilased talvelinde ning tegid vaatluse kohta märkmeid. Enim märgati tihaseid, varblasi ja tuvisid, samuti ka musträstaid.

Päris mitmetel oli aga äge võimalus ka rähni märgata.

Kõige lõpuks valmis meil foto näitus kaunitest talvelindudest.

Projekt oli huvitav ja lastele meeldis. Eriti meeldis see, et see sundis neid õue ja metsa minema 🙂

Suusapäev Kõrvemaal

Meie esimene ühine suusareis leidis aset jaanuari lõpus – ilm oli imeline ja meid ootas Kõrvemaal ees tõeline talve-võlumaa.

Esmalt jagasime grupi pooleks  – esimesed suusakooli ja teised tõukekelkudega matkale. Matk oli hirmus raske, sest just oli maha sadanud värske lumi ja kelguga edasi saamiseks tuli palju pingutada.

Kui ühed kelgutasid, siis teised suusatasid.

Seejärel oli ootamas mõnus supp ja soe tee ja siis…..

KELGUTAMA 😀

Ja kokku võiks kogu päeva võtta nii:

Taaskord mõnus ja sportlik päev!

Järgmine aasta uuesti.