Huvitav kunstitund.

Õppisime matemaatikas perspektiivi teemat ja kasutasime kunstitunnis seda pildi tegemiseks. Kõik tegid hoolega tööd. Muidugi tuli kasutada joonlaudu. Panime piltidele erinevaid asju, näiteks autosid, loomi ja muidugi maju. Mina olin kodus harjutanud ainult tasapinnalisi maju tegema, aga koolis õppisin ära ka ruumiliste tegemise. Väga palju erinevaid ideid oli klassikaaslastel, mida paberile panna. Mulle meeldisid kõigi tööd. Pärast riputati meie ägedad tööd ka koridori üles.
Mulle meeldis väga teha ka siluetti kasutades kunstitööd. Tundus, et ka teistele. Tegime  seda tööd paarides. Minu rühm teipis telefoni seina peale, siis paistis taskulambi valgus otse ja sai hästi joonistada näo kuju. Pärast kasutasid paljud rühmad sama meetodit. Oli ka teisi lahendusi, näiteks hoiti telefoni käes ja siis joonistati. Pärast värvisime siluetid paljude eri värvidega ära. Osad õpilased tegid oma näo värvilise, aga paljud värvisid selle lihtsalt mustaks. Mõlemaid töid oli tore teha. Õppisime palju ja tööd tulid hästi välja.
-kirjutas Thom-Marten