3.veerand

Kohe kohe on lõppemas 2.veerand ja seega esimene poolaasta. Teine poolaasta toob endaga kaasa mõned muutused. Teisest poolaastast hakkab toimuma kunstiõpetus, ajaloo asemel hakkab toimuma ühiskonnaõpetus. Loodusõpetust hakkab olema nädalas kas 2 või 3 korda.(Ajalugu jätkub ka veel 3.veerandi alguses, aga täpsemat infot selle kohta oskab anda õpetaja)

Lisas: alfred 16.01.2014 08:43

Jõulud tulekul!

Täna on 4. detsember ja jõulud on juba ukse ees. See aasta toimub kooli jõulupidu Estonia kontserdisaalis. Kohale peaks ka tulema jõuluvana, kellele arvatavasti loeme selleks ajaks juba pähe õpitud jõululuuletusi või laulame Vene keeles õpitud jõululaule. Loodetavasti sujub kõik hästi ja jõulud ja aastalõpp saavad olema väga mõnusad.

Lisas: alfred 04.12.2013 09:19

6. klass !

135.b käib juba kuuendat klassi. Seekord on juba kergem, sest üleminekut ei toimu. Sellel õppeaastal toimub 2 olümpiaadi. Üks neist on alaloo olümpiaad ja teine on loodusõpetuse olümpiaad. Ainetesse lisandus vene keel mis loodetavasti pole meie klassi õpilastele liiga raske. Soovin kõikidele 135.b lennu õpilastele edu kuuenda klassiga.

Lisas: alfred 26.09.2013 08:40

3.veerandi klassiõhtu

18 aprillil toimus klassiõhtu, mille seekord korraldasid poisid.Klassiõhtul toimus viktoriin. Viktoriini korraldasid Kristjan Kuhi ja Paul Andreas Uuetoa.Viktoriinis jagati klassi lapsed võistkondadesse. Viktoriinil oli mitu vooru ja kĂĽsimused olid erinevatest valdkondadest.Viktoriinil oli mitu vooru ja seal sai igaĂĽks oma teadmised proovile panna, sest kĂĽsimused ei olnud lihtsad.Klassiõhtul sai juua karastusjooke, mahlu ja vett.Lisaks oli palju söödavat, nii magusat kui ka soolast.Klassiõhtul esitasid osad klassikaaslased paroodiaid tuntud lauljatest, tehes järgi järgi saadet “Su nägu kõlab tuttavalt”.Klassiõhtu sujus ĂĽldiselt ilma viperusteta, kuid jäime ajagraafikust palju maha.Kõige lõpus toimusid minu (Alfredi) korraldatud mängud.Mängisime ka pikka-nina ning nõida ja politseiniku (selle mängu õppisime draamaõpetuses).Lõpuks saigi klassiõhtu läbi ja kui pidime klassi koristama hakkama, hakkas järsku kõigil kuhugile kiire… Klassiõhtu lõppes 17.30.

Lisas: alfred 24.05.2013 07:15

Reaali Poisi korrastamine

2.novembril korrastasid meie klassi tublid poisid (peale minu ja veel osade, kes aitasid tüdrukutel klassiõhtuks laudu paigutada) Reaali Poisi kuju.Meie klassijuhataja Heli Ahuna juhendusel tehti Reaali Poisi kuju ja selle ümbruse nii puhtasks, et isegi Reaali vaim rõõmustas selle üle (ma pole kindel, kuid arvan, et rõõmustas).

Lisas: alfred 16.05.2013 08:46

1.veerandi klassiõhtu

2.novembril korraldasid meie 5.klassi tüdrukud klassiõhtu.Klassiõhtu toimus peale tunde ja kuna viimane tund oli klassijuhataja tund, siis oli see just õige aeg klassiõhtuks.Tüdrukud olid teinud palju huvitavaid esinemisi.See kes tahtis võis esinemiste juurde tükikest pitsat süüa ja erinevaid jooke juua.Klassiõhtul oli esinemiste seas ka härra Bean keda mängis Ann-Mari.Kokkuvõttes oli klassiõhtu väga tore.

Lisas: alfred 11.02.2013 02:27

Õppekäik Nõvale

24.septembril kell 8.30 alustasime bussiga sõitu Nõvale.Kui jõudsime kohale, läksime koos 5. a klassiga RMK loodusmajja.Vaatasime alguses tutvustusfilmi sellest kohast ja siinsete taimede, loomade elust. Pärast oli filmi kohta viktoriin ja siis saime veel maja eksponaatidega tutvuda. Me tegime matka läbi looduse ja saime palju uut looduse kohta teada. Lõpuks jõudsime mere äärde ja saime puhata. Matk lõppes sellega, et meil oli piknik. Tagasi sõitsime umbes kell 16.00.

Lisas: alfred 04.12.2012 15:56

1. september

1.septembril tulime jälle kooli peale pikka 3 kuist koolivaheaega. Esimene tund oli klassijuhataja tund mis oli ka ainuke tund sellel päeval. Seal saime me kätte uued õpilaspiletid mida me kasutame koolis söögi saamiseks ja bussis pileti maksmiseks.Me saime ka palju uusi õpetajaid. Peale seda järgnes direktori kõne. Kõne oli huvitav nagu alati. Ta luges õpilastele ka ette inimeste nimed kes saavutasid häid kohti võistlustel ja kõik plaksutasid nendele. Peale seda läksime me kooliga pudireas staadionilt ära ja 1.september saigi läbi.

Lisas: joonas007 15.11.2012 11:48

Stiilinädal

Tallinna Reaalkooli stiilinädal toimus 14.02-18.02.  1. päev ehk 14. veebruar pidid sõbrad olema sarnaselt riides. Teisipäeval oli beebipäev. Siis pidid kõik olema riides nagu beebid. Kolmapäeval pidi olema riides nagu täiskasvanu. Neljapäevaks pidi olema valmis klassi maskott. Sel päeval oli ka sõbrapäeva disko. Nädala viimasel koolipäeval oli liitklasside päev. Sel päeval ei näinud me oma klassi koos. Päev varem, ehk neljapäeval jagati meid nelja rühma. Siis pidime reedel olema erinevates klassides. See oli tore nädal.

Lisas: Erik2 20.02.2011 15:24

Ă•pioskuste 3. voor

Ă•pioskuste 3. voorus pidid kõik 2.vooru jõudnud inimesed tegema näidendi ja laulu, aga see tehti rĂĽhmatööna. Kõik 2. vooru tegijad olid rĂĽhmade juhid. Kokku oli 5 rĂĽhma. Ă•petaja pani paberid teistpidi ja meie juht Anett läks 2 lehte tooma ja meie näidendiks oli “Kolm põrsakest” ja laul oli “Mu koduke”. Me asusime kohe töötama. Me muutsime muinasjutu sellega ,et mu pinginaaber Joonas oli neljas põrsas ja ta oli kolme põrsakese väikevend. Mina mängisin hunti. Eva-Margareta, Joonas, Krete ja Anett olid põrsakesed. Meil tuli esinemine suht hästi välja. Pärast pidi minema ĂĽks rĂĽhm õpetaja Margiti klassi esinema minema. Kõik rĂĽhmad tõstsid kiiresti käed, aga õpetaja valis selleks meie rĂĽhma. Sealgi tuli meil esinemine hästi välja ja me olime rĂĽhmatööga väga rahul.

Lisas: joonas007 15.02.2011 07:51