Meedia grupp “Eesti mäng”

Me käisime meedia grupiga + Sara + Valter ,,Eesti mängu” filmimisel. Seda filmiti Telemajas. Telemajas saime me tutvuda ühe näitusega, Timmuga (see on nukk ,,Lastetoast”) ja mingi aparaadiga mis mõõtis sinu pikkust ja näitas ekraanil, kes on sinuga sama pikk.

Siis hakkas filmimine pihta. Meid juhendati tribüünidele ilusti istuma ühe naise poolt. Saatejuht andis nõuandeid millal ja kus plaksutada. Me pidime plaksutama ka siis, kui osaleja sai küsimuse valesti. Meid publikut kaamera peale näha ei olnud. Ainult esimene klipp kohe alguses meie selgadest.Pärast esimese saate filmimist tuli väike paus. Pausi ajal saime tutvuda terevisiooni võtteplatsiga. See oli palju väiksem, kui ma ette oleks võinud oodata. Ühes otsas oli laulunurk ja ruumi keskpunktis oli kaks diivanit. Paus lõppes ja algas teise saate filmimine. Saatejuhid olid teistes riietes ja osalejad olid erinevad. Teine saade oli palju lühem ja kiirem kui esimene. Kiiresti sai see läbi.

Need saated lähevad eetrisse juba see suvi.

Kirjutas-Lilli

Lisa kommentaar


Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74