Raamatututvustus “Lottie Brooksi äärmiselt piinlik elu”

Raamatu “Lottie Brooksi äärmiselt piinlik elu” autor on Katie Kirby.

See raamat räägib tüdrukust, kelle nimi on Lottie ja ta läheb uude kooli 5 klassi.  Tema parim sõbranna kolis ära Austraaliasse. Lottie oli väga närvis, sest uues koolis ei tundnud ta mitte kedagi. Ta tahtis, et tema parim sõbranna käiks ka seal koolis. Kooli esimene päev algas juba halvasti, kui ta oli pannud endale liiga palju kookosõliga palsamit, mis tegi juuksed õliseks.  Esimesed päevad sõi ta koolis lõunat WC-s, sest tal ei olnud mitte kellegagi koos süüa.  Lottie saab endale kolm sõpra, kellega ta ringi hängib. Lõpuks sai ta endale ühe väga hea sõbra ja tema parim sõbranna tuli tagasi Austraaliast ning läks Lottiega samasse kooli.

See  on „Lottie“-sarja esimene raamat ja mulle see väga meeldis. Ma juba väga ootan, millal järgmine raamat ilmub.

-Kirjutas Anna-Rebecca-