Jooksu võistlus

4. Oktoobril toimus koolidevaheline teatejooksu võistlus Järve metsas. Meie klassist läks sinna kaks õpilast Mia Liinsoo ja Mia Miriam Januson ning 4 õpilast 7.klassist. Me hakkasime koos seitsmendikega koolist minema kell 11:00 ning jõudsime kohale tund aega varem enne meie jooksu. Selle aja jooksul tegime sooja, kõndisime jooksuraja läbi ning vaatasime, kuidas teised klassid jooksevad. Lõpuks kui meie kord kätte jõudis läks esimene jooksja valmis ning kui lehvis lipp hakkasid kõik jooksma. Kui oli esimene alustanud läks juba teine valmis ja kui esimene jõudis teise jooksjani andis talle teatepulga ning teine hakkas jooksma ja nii edasi kuni viimane jooksja lõpetas. Kahjuks meie tiim poodiumile ei saanud, kuid lõbus oli osa võtta ikka. Pärast võistlust oli koolipäev osadel juba lõppenud ning said rahulikult koju minna.

Tekst Mia Miriam Januson

Pilt Mia Miriam Januson