Õpetajate päev

Viiendal oktoobril, neljapäeval võttis aset õpetajate päev. Päev algas täiesti tavaliselt matemaatika, inglise keelega ja isegi jõudsime kokkata ja puuga töödelda, aga sel päeval andisid õpilased õpilastele viimaseid tunde õpetajate asemel. Meie kirjanduse tunni ajal asendasid õpetajat kolm lahket gümnaasiumi neiut. Tunni lõime käima laulu ja tantsuga ning hiljem tegime oma kirjanduse plakateid. Gümnaasiumi õpilased said väga hästi hakkama oma tööga ja toetasid ja aitasid meid ja meie  töö tegemist. Meid külastasid ka väga huvitavad kooli töötajad, kes olid täna õpilased. Paljud meie klassist saadeti direktori kabinetti tänase direktori poolt, kus ei saanud märkust, vaid pidi end füüsiliselt katsetama ehk pidi tegema kümme kätekõverdust. Sellega lõppes meie jaoks õpetajate päev. Meie klass tunnustas veel lisaks oma õpetajaid sooja üllatusega ning me soovime kõigile õpetajatele head õpetajate päeva ja täname neid nende imelise töö eest.

Tekst Uku Vili

Pildid Anita Uussalu