Helge kool

Reedel kooli sĂŒnnipĂ€eval ei tĂ€histanud me ainult sĂŒnnipĂ€eva, vaid lisaks kĂ€is meil kĂŒlas Olle Selliov. Ta tutvustas meile, sellist organisatsioonist nimega Helge kool. Helge kool tegeleb Ă”pilaste hea oluga ning meiegi tahtsime vĂ€lja uurida, kui hĂ€sti meil lĂ€heb.  Helge on loonud 3 sammulise ĂŒlesande, mida hakkasime usinasti tĂ€itma. Esimene samm on, et iga Ă”pilane tĂ€idab 27 kĂŒsimusest koosneva ankeedi, teise sammuna  koostab nende sĂŒsteem klasside vĂ”i  koolide kohta automaatselt analĂŒĂŒtilise rapordi ja kolmanda sammuna arutavad Ă”pilased koolis tulemustest koos Ă”petajaga. PĂ€rast arutelu saime enda kohta palju uut teada. NĂŒĂŒd oskame me parandada vĂ”i muuta asju, et meie koolipĂ€ev oleks rÔÔmsam.

Tekst Jens Lepisto

Pildid Anita Uussalu