Spordipäev

15. september toimus Tallinna Reaalkooli põhikooli spordipäev Kalevi staadionil. Alustasime spordipäeva poiste klasside vaheliste jalgpalliga. Võistlesime 6.b ja 5.a- ga. 6.b- le me kahjuks kaotasime, aga 5. a võitsime. Jalgpallile järgnes tüdrukute klasside vaheline rahvastepall. Meie klassi türukud võitsid 5.a- d, aga kaotasime 6.b- le. Peale seda toimus teatejooks, kus me jooksime end võiduni. Järgnevalt toimusid hootekaugushüppe, 400m jooks ja 60m jooks. Peale mõnusalt sportliku päeva saime me süüa singi-juustu pirukat ja õuna. Siis oli autasustamine ja meie klassist kaks tublit sportlast Mia ja Mark toodi esile eriti heade tulemustega.  Spordipäev oli tore sportik vaheldus koolipinkides istumisest.

Tekst Nele Jässi

Pildid Anita Uussalu