Head tulemused draamaringil

Meie klassist käivad paar õpilast draamaringis ja õpetaja Katrin Nielsen oli neile selleks aastaks välja valinud Helle Kirsi näidendi “Võrgust välja”, millega nad võistlesid paaris võistluses see õppeaasta. Etendus on fantaasiarohke, aga siiski väga tänapäevane. Lugu räägib selle peategelasest Kasperist, kes unustab arvutis olles nii kooli kui kodused tegevused ning teda aitavad võrgust välja kodused ämblikud. Kuidas lugu tegelikult kulges saate teada rohkem siis, kui tulete ise vaatama nende etendust.  Läbimäng toimus  24. märtsil Teatri- ja muusikamuuseumis ning kohe järgmisel nädalal võistlesime etendusega Tallinna 32. Keskkoolis ja 10. apriillil Kanutiaia Huvikoolis kooliteatrite festivalidel. Mõlemal korral võitsime peapreemia ja meie seast võitsid paar noort näitlejat eripreemijaid. Etendusi mängivad nad ka edaspidi ning loodavad ka veel sellistel võistlustel käia.

Tekst Lennart Mällo

Pilt Katrin Nielsen