1. aprill

1. aprill, esmaspĂ€eval naasesime kooli pĂ€rast pikka lihavĂ”tete nĂ€dalavahetust. See pĂ€ev ei olnud, aga tavaline esmaspĂ€ev, vaid see oli ka naljapĂ€ev ehk aprillipĂ€ev. Seda tĂ€histas terve Reaalkool tulles kooli huvitavate koolikottide asendustega, sest sellel pĂ€eval olid keelatud koolikotid. KĂ”ik oli lubatud, et nalja saaks. KoolipĂ€eval vĂ”is koridorides kohata kohvreid, korve, nukuvankreid jpm. Sellega pĂ€ev ei lĂ”ppenud. Meid ĂŒllatati ka hilise munadepĂŒhade tĂ€histusega. TĂ€psemalt korraldati meile munadejaht. Üle terve kooli olid peidetud munad ja see kellel vedas leidis juba varsti pingi alt endale ĂŒhe muna. Meile vĂ€ga meeldivad sellised vĂ€ikesed ĂŒritused klassiga, mida saab kĂ”ik koos tĂ€histada ja ootama tulevikus neid uuesti.

Tekst Anita Uussalu

Pilt Anita Uussalu