Eesti Vabariigi aastapäeva viktoriin

20. veebruaril esimese tunni ajal seoses tuleneva Eesti Vabariigi sünnipäevaga toimus Reaalkoolis traditsiooniline viktoriin Eesti Vabariigi kohta. Meie klass osales 4.-6. klasside arvestuse, kus igast klassist saadeti viis esindajat. Meie klassist valiti klassi esindama viktoriinil Anita, Nele, Konrad, William ja Hardi. Viktoriini olid teinud vanemate klasside õpilased, kes ka viisid seda läbi ja vastuseid kontrollis meie ajalooõpetaja Heli Ahuna. Võistlusel pandi proovile õpilaste teadmisi nii Reaalkooli ajaloos, Eesti Vabariigi ajaloos kui ka Eestis olevate mälestusmärkidega ja üldiselt Eesti elus toimunuga. Küsimused ei olnud kerged, kuid lõpptulemus oli meie klassis väga positiivne, sest viktoriini hooaja võtjateks tuli rõõmustavalt just meie klass, sest olime sellel ja eelnevatel viktoriinidel kokku saanud parima punktisumma. Kuid rõõmustamiseks polnud palju aega, sest pidime kohe suunduma talvisele räätsmatkale Rummu rappa.

Tekst Anita Uussalu

Pildid Anita Uussalu