Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor

15. veebruaril toimus ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor, kus meie klassist osales üle kümne õpilase, kes kõik saavutasid väga hea tulemuse. Parimad meie klassist olid, aga Anita, kes saavutas meie kooli kuuendatest klassitest parima tulemuse ning lõpetas üleüldse 9. kohal kõikide Tallinna linna koolide arvestuses. Kiitma peab ka meie klassist Rebekat, kes saavutas meie kooli kuuendatest klassidest kolmanda parima tulemus ja lennutas ennast oma hea tulemusega kõikide Tallinna linna laste seast 13. koha peale.  Kuuendas klassis kahjuks lõppvooru ei toimu, kuid juba järgmine aasta saame end uuesti proovile panna ajaloo teadmistega ja kaheksandas klassis juba võimalusega lõpetada lõpvoorus. Õnnitleme kõiki osalejaid heade tulemuste eest.

Tekst Anita Uussalu