Viimane koolipäev

Õppeaasta viimane koolipäev oligi kohale jõudnud. Kolmapäeval, 14. juuni pärastlõunal, olime kõik seadnud end sisse 405 klassiruumi. Alustasime klassijuhataja tundi suve soovidega klassile. Igaüks tõusis püsti ja ütles oma suve soovi klassile. Peale seda jätkasime erinevate auhindade, kiituste ja tunnistuste jagamisega. Kõige lõpus rääkisime üldse möödunud kooliaastast ja ka järgmisest õppeaastast ning sellest, mis hakkab muutuma. Siis oli juba kell nii palju saanud, et liikusime viimast korda meie armsale staadionile. Seal peeti kõnet, tantsiti, lauldi ja loomulikult jagati tunnustusi. Vähem kui tunni aja pärast heitsime pilgu viimast korda staadionile ja koolimajale ning olimegi juba teel kodu poole suvevaheaega nautima.

Anita Uussalu