1. september

1. septembril kogunesime klassis. Kell 09.15 oli meil oli klassijuhatajatund. Kõigepealt saime kätte oma õpikud, siis rääkisime meie uuest tunniplaanist. Meil on sellised uued tunnid nagu näiteks tehnoloogia ja käsitöö, lisaks veel klassijuhatajatund. Kui klassijuhatajatund oli läbi saanud, läksime staadionile. Alguses laulsime hümni ja siis pidas direktor kõnet. Rääkis ikka meie kooli arhitektuurist ja kui tore on, et saame siin koos olla. Endal oli päris uhke tunne, et olen juba 4. klassi õpilane. Siis saadeti meie kooli kõige väiksem ja suurem õpilane Reaali poisi juurde küünalt viima. Esines ka koor lauluga „Koolitee“. Siis hakkaski aktus läbi saama. Kõndisime sealt pudireas ära. Ära kõndides ja direktorist mööda minnes on mul alati uhke tunne. Mina jäin aktuse päevaga väga rahule.