Klassiõhtu

20. oktoobril tegi 10. b klass väikese klassiõhtu. Õhtupoolik möödus kooli kõrval oleva Pärnu maantee maja kokandusklassis. Kes soovisid, tegid süüa, kes mitte, sõid teiste toitu ?. Õhtu jooksul õppis klass teineteist rohkem tundma. Üritusele oli kutsutud ka palavalt armastatud klassijuhataja Anu Kell. Õhtu jooksul sai nalja ja naerda, nutta kohe üldse ei saanud. Alguseks oli poistele soojenduseks mõeldud mäng “psühhiaatriahaigla”, kus nad said mõnusalt oma ajurakke ragistada. Hiljem võeti osa klassiõe Brigita poolt juhendatud “Libahundist” ja kaardimängust. Päeva lõpus toimus ka õpilaste ja emakeele õpetaja Anu Kella vahel väike proovile panek Scrabble’s. Niimoodi lõbusalt tähistas 10. b klass oma ellujäämist Tallinna Reaalkooli esimeses perioodis.

Autor: Paul Mark Tammiste