Moskva lastekoori kontsert

Seoses rahvusvahelise koorikonkurssiga “Tallinn 2017” esines meile reedel, 21. aprillil Moskva lastekoor Vesnianka.

Lisas: õpetaja Taliaru 19.04.2017 10:49

Känguru 2017

16. märtsil toimus Känguru võistlus, kus 500 parima hulka jõudsid meie klassist Hans Rahi (77. koht), Mihkel Jakobson (84. koht), Ken-Egert Kasuk, Mihkel Jesse, Andreas Peterson, Marcus Karu, Hannah Tuulas, Marta Tõnisalu, Mona Tolmats, Emma Erm. Palju õnne!

Lisas: õpetaja Taliaru 16.04.2017 10:14

KĂĽlaline ainetunnis

11. aprillil käis projekti “Kõik on digi” ja Tallinna nutikuu raames meile esinemas Kristjan Lemmsalu Swedbangast. Kristjan jagas õpilastega mõtteid tuleviku panga ning robotite koostöö teemadel.

Lisas: õpetaja Taliaru 11.04.2017 10:23

Teaduspäev 2017

Teisipäeval, 4. märtsil toimus koolis teaduspäev. 10. klassi õpilased näitasid meile esitlusi ja lõbustasid meemidega. 7. tunni ajal käis meile rääkimas Mati Kaal teemal “Zooloogina Tansaanias”.

Teaduspäeva aktusele kutsuti:

• Mihkel – loodusteaduste 2017. a lõppvooru kutsutud;
  • Doris – bioloogia lõppvooru kutsutud;
  • Hans – informaatikaviktoriin KOBRAS benjaminide II järk; geograafia lõppvooru kutsutud.

Lisas: õpetaja Taliaru 04.04.2017 12:02

Taani päev

30. märtsil tähistati koolis Taani päeva. Meile käisid esinemas õpilased, kes rääkisid oma vahetusaastast. Osalesime Taani päeva vikrotiinis, kus meie klassi esindasid Emilie, Gerdo, Iti, Erko ja Haide. Sel korral meil viktoriinis kõige paremini ei läinud, aga sellest ei ole ka midagi. Rõõm osalemisest on kõige suurem.

Taani päeva LEGO-sõidukite meisterdamise võistlusel esindasid meie klassi Andreas, Leifur ja Luukas.

Lisas: õpetaja Taliaru 31.03.2017 11:36

Loodusmuuseum

16. märtsil käisime õppekäigul Loodusmuuseumis.

Loodusmuuseumis oli väga tore. Saime vaadata mikrosokoobiga kõiki kivimeid. Oli väga vahva. Meeltetuba oli väga eriline ning väga huvitav oli vaadata maailmapilti kärbse ja koera silmist. Ajaviitmiseks pole paremat viisi kui loodusmuuseumis käimine. Tore üritus!

Meie seiklus Loodusmuuseumis:

• evolutsiooni ajajoon;
  • meelte tuba, kus sai katsuda, kuulata, nuusutada ja palju muud huvitavat;
  • ilusad mineraalkristallid ja mineraalide uurimise töötuba
  • ĂĽrgmere elukate skeletid ja fosiilid, taustaks huvitavad videod;
  • eesti loomade topised;
  • toredad juhendajad;
  • lahedad Känguru ĂĽlesanded meelelahutuseks tee peal.

Lisas: õpetaja Taliaru 16.03.2017 12:14

Suusapäev

Esmaspäeval, 13. märtsil toimus Nõmme suusakeskuses 5.-12. klasside ühine suusapäev.

Päev algas salapärase REKi osavusvõistlustega, milleks osutus lennu vaheline lipumäng, ketikull ja teatevõistlused. Edasi liikusime juba suusalaenutusse ja väikese ampsu koos sooja teega. Päev jätkus 7.-9. klasside vahelise teatesuusatamisega, kus meie klassi esindasid Erko, Mihkel Jakobson, Andreas K, Iti, Doris ja Hannah. Teatevõistluses saavutasime 2. koha 9.c klassi järel. Suurepärane! Suusapäev lõppes kõigil 1,4 km pikkuse individuaalsõiduga. Individuaalsõitudes jõudsid 7.-9. klasside esikümnesse Mihkel Jakobson ajaga 5:04 (7. koht 117 võistleja hulgas),  Iti ajaga 6:22 (3. koht 93 võistleja hulgas), Doris ajaga 6:35 (6. koht) ja Marta ajaga 7:12 (10. koht). Väga tublid!

Kokkuvõttes oli tore päev värskes õhus!

Lisas: õpetaja Taliaru 14.03.2017 12:41

Osalemine ainevõistlustel

Õnnitleme kõiki I poolaastal toimunud aineolümpiaadidel osalenud õpilasi. Parimad tulemused saavutasid:

• Grete – bioloogia koolivoorus 1.-8. koht;
  • Gerdo – geograafia koolivoorus 2. koht;
  • Mihkel Jakobson – bioloogia koolivoorus 1.-8. koht, fĂĽĂĽsika koolivoorus 1. koht (8. klassi arvestuses), geograafia koolivoorus 1. koht;
  • Andreas Kepp – bioloogia koolivoorus 1.-8. koht;
  • Doris – bioloogia koolivoorus 1.-8. koht;
  • Hans – geograafia nii koolivoorus kui ka piirkonnavoorus 3. koht, Nuputa 7. klasside võistkondlik I koht;
  • Karl Johannes – matemaatika koolivoorus 5. koht;
  • Hannah – muusika koolivooru 1. koht.

Lisas: õpetaja Taliaru 23.02.2017 09:36

Stiilipäevad

Lõbusad sokid:

Spordipäev:

Lisas: õpetaja Taliaru 14.02.2017 20:21

7. klasside õpioskuste olümpiaadi koolivoor

Osalesime klassiga õpioskuste olĂĽmpiaadi “3 ametit, mis aastaks 2050 on muutunud” koolivoorus. Meie klassist valmis kokkuvõttes viis tööd. Kõige paremini õnnestus Emilie, Emma, Mona, Hannahi, Liisi, Marta ja Haide Maria video, mis saavutas koolivoorus 2. koha. Ă•nnitleme!

Lisas: õpetaja Taliaru 31.01.2017 09:57