Klassiga kinno

Kolmapäeval, 26. septembril vaatasime kinos Sõprus filmi “Sotsiaalsed loomad”. Film jutustas loo kolmest noorukist ning nende kokkupuudetest Instagramiga.
Täpsemalt: https://www.kinosoprus.ee/et/movie/klassiga-kinno-sotsiaalsed-loomad

Lisas: õp Kailit 26.09.2018 09:32

Spordipäev

Alustasime uut õppeaastat spordipäevaga Hiiu staadionil.

Lisas: õp Kailit 03.09.2018 09:28

Ilusat kooliaasta algust!

Täna algab viimane ühine kooliaasta. Suvega oleme pikemaks kasvanud ja tarkust juurde saanud. Kasutame siis seda õppeaasta jooksul mõttega.

Hetkel ei alusta koos meiega Leifur, kes läks õppima Kanadasse.

Lisas: õp Kailit 01.09.2018 09:26

Ilusat suvevaheaega

Kohtume augusti lõpus.

Lisas: õp Kailit 12.06.2018 13:15

Kevadine klassiekskursioon

8. klassi lõpetasime ühise väljasõiduga Pärnumaale.

Pärnusse läksime sel korral rongiga. Rongisõit oli tore, kõik said omavahel juttu ajada, rongis istekohti vahetades erinevate seltskondade vahel liikuda ja kodust kaasa võetud toidukraami hävitada. Pärnusse jõudes oli meie esimeseks ülesandeks leida K-Raua parklast ülesse õige buss, mis meid koos toidupoe peatusega Valgeranda sõidutaks. Esimesena valitud valgel bussil ei leidnud me bussijuhti, oli vaid üksik sõiduvahend. Õnneks oli ehituspoe nurga taga oli veel üks buss, mille juht meid juba ootas. Soovijad said teha kiire toidupoe peatuse Pärnu linna piiril ja järgmine peatus oli juba Valgeranna Puhkeküla. Valgerannas oli meil palju vaba aega, kus saime ise omale süüa valmistada, rannas palli mängida ning end niisama hästi tunda. Julgemad käisid õhtul seikluspargis ronimas. Õhtu lõpetas klassikaaslaste tundmise mäng, mis osutus keeruliseks. Antud vihjed sobisid paljudele, mistõttu oli selle ühe õige vastuse leidmine keeruline.

Järgmisel hommikul ootas meid maitsev hommikusöök. Pärast hommikusööki kogusime oma kotid ĂĽhe kämpingu juurde kokku ja saime veel rannas palli mängida ning soovijad ujumaski käia. Kella kahe ajal tuli meile juba tuttav buss järgi ning viis meid kesklinna. Pärnus kĂĽlastasime Pärnu muuseumi, kus meile räägiti Pulli asula turistidest, esimesest “selfiest” ja näidati rannavankrit. Muuseum nähtud jalutasime omas tempos raudteejaama, et siis kodutee taas ette võtta.

Lisas: õp Kailit 08.06.2018 13:14

Õppekäik ajaloo tunnis

Selle õppeaasta viimases ajaloo tunnis käisime vaatamas Marta tänava ristina tuntud paeristi, mis on Tallinna vanim säilinud mälestusmärk.

Lisas: õp Kailit 06.06.2018 13:39

Kooli spordiaasta lõpetamine

Kooli spordiaasta pidulikule lõpetamisele 4. juunil kell 15.30 kooli sööklas on palutud Marta, Doris, Luukas, Erko, Andreas K ja Märten.

Lisas: õp Kailit 03.06.2018 13:37

“Veetarga retk puhta vee tekkekohas”

9. mail osalesime koos teiste 8. klasside loodusainete õppekäigul “Veetarga retk puhta vee tekkekohas”​. Retke käigus kĂĽlastasime ​Varangu siniallikaid ja​ Puhta vee teemapargi keskusest.

Lisas: õp Kailit 09.05.2018 13:49

Karl Johannes liitus ERASMUS+ projektiga Accompany me!

23.-27. aprill toimunud ERASMUS+ projekti Accompany me! kohtumisel Tallinnas osales meie klassist Karl Johannes. Karl Johannes on kutsutud kaasa järgmisele kohtumisele Saksamaale.

Lisas: õp Kailit 27.04.2018 12:49

Põhikooli võimlemispidu

10. aprillil toimus kooli aulas põhikooli võimlemispidu, kus erinevate võimlemis- ja tantsukavadega esinesid kõik 5.-9. klassid. Meie klass sai 7.-9. klasside arvestuses II koha. Võimlemispeol esinesid Liis, Grete, Emma, Haide Maria, Doris, Loona, Iti, Lii, Emilie, Triin, Mona, Hannah, Marta, Lisette. Võimlemiskava autor oli Lisette. Palju õnne!

Lisas: õp Kailit 11.04.2018 12:42