Teadlaste öö

28. septembri õhtupoolikul tähistati meie koolis järjekordset Teadlaste Ööd. Külastajatele olid avatud põnevad töötoad näiteks keemia, füüsika ja geograafia teemadel. Kõigis töötubades jätkus tegevust kogu õhtuks nii väikestele kui suurtele. Üritust aitasid korraldada ka mitmed meie klassi õpilased, kellele jäid õhtust ainult positiivsed mälestused. Kõige rohkem osales meie klassi õpilasi geograafia õpitoas, mis osutus lemmikuks paljudele külastajatele.

Kirjutas Lauri

Lisas: 136a 30.09.2018 20:33

Kohtumine paavst Franciscusega

Teisipäeval, 25. septembril külastas paavst Franciscus Eestit. Sellega seoses toimus Kaarli kirikus oikumeeniline noortekohtumine, kus meie klassist käis Kaidi ja Heleen. Kohtumisel lauldi laule, kuulati kõnesid. Väga paljud kirikud olid esindatud, seal hulgas välisriigid. Kohtumist oli võimalik jälgida ka ETVst.

Kirjutas Heleen

Lisas: 136a 25.09.2018 22:23

Rebaste nädal

Kolmandal õppenädalal (17.09-21.09) toimus rebaste nädal. Meie jumalateks oli kõikvõimas 134. lend. Üldteemaks sel aastal oli ametid, nende seas täpsemalt Sõdurid, Ehitajad, Botaanikud, Rannavalve, Treenerid, Õpetajad, Kunstnikud, Täiskohaga Emmed, Teadlased ja Brigaad.  Kõigi kogemus oli erinev oma rühma tõttu. Mida me aga kõik ühiselt jagasime, oli Flashmob Estonia teatri taga ja pärast tunde toimunud üritused. Nende hulka kuulusid näiteks esmaspäeval toimunud omanäolised teatejooksud ja orienteerumine. Rebaste nädal võib olla lõbus, aga lisaks sellele on tohutu tähtsad tutvused, mis selle aja jooksul saavutatakse (kohe tekivad head suhted REKi presidendiga, kui too juhtumisi sinu rühma satub). Kõige olulisem aga oli reedene ristimine, sest nüüd oleme ametlikult gümnasistid! Lubame korraldada 138. lennule tulevikus sama hea retsi!

Kirjutas Heleen

Norman (10.b) ja Andre (10.b) ning Heleen ja Kertu

Heleeni jumal Erko (12.a) ja Hanna (10.b) jumal Tarmo (12.a)

Lisas: 136a 22.09.2018 21:09