TRK 139!

Nagu abituuriumi aastale kohane saabus kohale järgmine üritus, millest kogu klassiga koos võtame osa viimast korda. (Kuid loodetavasti nii mõnigi meie seast naaseb klassiruumi ette vilistlasena.) Seekord oli selleks ürituseks meie armsa kooli sünnipäev. Viienda tunni ajal astusid meie klassi ette Rasmus Orasmäe ja Mark Potapov (vil!131), kes tekitasid meis kõigis kasvõi hetkeks tahtmise astuda just Lennuakadeemiasse, mida nad meile selle kooli õpilastena tutvustasid. Seejärel, kuuenda tunni ajaks võtsime oma koha staadioni kõige parempoolsemas ääres, et kuulata direktori kõne ja plaksutada meie kooli kõige taibukamatele (ei pea vist mainimagi, et meie klass hiilgas järjekordselt oma saavutustega). Ja nagu sünnipäevadel ikka sai ka seekord torti söödud.

Kirjutas Kaidi

Pildid tegid Karolin ja Stina