Athiveeritud - päev 07.05.2019

Konkursi REAALI ÕPETAJA 2019 Tallinna Reaalkoolis ja Tallinna Kesklinna Põhikoolis väljakuulutamine

1. Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatele ametialase enesetäiendamise võimaluse loomiseks ja/või loomingulise või teadusliku tegevuse soodustamiseks kuulutab Selts välja konkurssi Reaali Õpetaja 2019 stipendiumitele.

1.1.  Kuulutada välja Tallinna Reaalkoolis konkurss REAALI ÕPETAJA 2019.  Konkursi ellukutsuja ja sihtfinantseerijaks  on 107. lennu vilistlane Margus Kangro.

Korraldus

• „Reaali Ă•petaja 2019″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise õigus on reaalkooli vilistlastel, õpetajatel ja muul personalil, õpilastel ja lastevanematel.
  • Stipendium antakse välja kord aastas kooliaasta lõpul.
  • Ăśldjuhul antakse välja vaid ĂĽks stipendium, ĂĽle kolme stipendiumi välja ei anta.
  • Stipendiumi saaja (saajad) määrab Seltsi juhatus.

Üldised raamnõuded ülesseatavatele kandidaatidele

• Stipendiumi kandidaadiks on õpetaja, kelle töötulemused (sealhulgas õpilaste hinnang) on olnud silmapaistvad jooksval õppeaastal ja ka pikema perioodi vältel.
  • Stipendiumi kandidaat on ĂĽldjuhul töötanud Tallinna Reaalkoolis täiskohaga vähemalt 10 aastat, eelistatult ĂĽle 15 aasta. Nimetatust väiksemat tööstaaĹľi korvab saavutuste erakordsus.
  • Stipendiumi kandidaat on ĂĽldjuhul andnud oma panuse kooliellu ka klassijuhatajana; puudujääki selles osas korvab saavutuste erakordsus.

1.1.1  Kandidaatide seadmise avaldused esitada 31. maiks aadressile Tallinn, Estonia pst 6 või elektrooniliselt aadressile selts@reaalkool.ee.

1.2. Kuulutada välja Tallinna Kesklinna Põhikoolis konkurss REAALI ÕPETAJA 2019.

Korraldus

• „Reaali Ă•petaja 2019″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise õigus on Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajatel ja muul personalil, õpilastel ja lastevanematel ning Tallinna Reaalkooli vilistlastel.
  • Stipendium antakse välja kord aastas kooliaasta lõpul.
  • Stipendiumi saaja (saajad) määrab Seltsi juhatus.

Üldised raamnõuded ülesseatavatele kandidaatidele

• Stipendiumi kandidaat on ĂĽldjuhul töötanud Tallinna Kesklinna Põhikoolis täiskohaga..

1.2.1  Kandidaatide seadmise avaldused esitada 30. maiks aadressile Tallinn, Pärnu mnt 11 või elektrooniliselt aadressile selts@reaalkool.ee.

1.3 Stipendiumite saajate arvu ja stipendiumite suuruse määrab Seltsi juhatus.

07.05.2019