Athiveeritud - päev 08.05.2015

Reaali Ôpetaja 2015 Tallinna Kesklinna PÔhikoolis

Pikaajalise töökogemusega Tallinna Kesklinna PĂ”hikooli Ă”petajatele ametialase enesetĂ€iendamise vĂ”imaluse loomiseks ja/vĂ”i loomingulise vĂ”i teadusliku tegevuse soodustamiseks kuulutab Selts vĂ€lja konkursi “Reaali Ă”petaja 2015” stipendiumile.

Konkursi ellukutsuja ja sihtfinantseerijaks on RK HaridussÔprade SA, keda esindab juhatuse liige Kalev RoosivÀli.
Kandidaatide seadmise avaldused esitada 15. maiks 2015 aadressile Tallinn, PÀrnu mnt 11 vÔi elektrooniliselt aadressile: seltspiltreaalkool.ee
Korraldus

„Reaali Ă”petaja 2015″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise Ă”igus on Tallinna Kesklinna PĂ”hikooli Ă”petajatel ja muul personalil, Ă”pilastel ja lastevanematel ning Tallinna Reaalkooli vilistlastel.

• Stipendium antakse vĂ€lja kord aastas kooliaasta lĂ”pul.
  • Üldjuhul antakse vĂ€lja vaid ĂŒks stipendium, ĂŒle kolme stipendiumi vĂ€lja ei anta.
  • Stipendiumi saaja (saajad) mÀÀrab Seltsi juhatus.

Üldised raamnĂ”uded ĂŒlesseatavatele kandidaatidele

• Stipendiumi kandidaadiks on Ă”petaja, kelle töötulemused (sealhulgas Ă”pilaste hinnang) on olnud silmapaistvad jooksval Ă”ppeaastal ja ka pikema perioodi vĂ€ltel.
  • Stipendiumi kandidaat on ĂŒldjuhul töötanud Tallinna Kesklinna PĂ”hikoolis tĂ€iskohaga..
  • Stipendiumi kandidaat on ĂŒldjuhul andnud oma panuse kooliellu ka klassijuhatajana; puudujÀÀki selles osas korvab saavutuste erakordsus.

Stipendiumite saajate arvu ja stipendiumite suuruse mÀÀrab Seltsi juhatus.

08.05.2015

Reaali Ôpetaja 2015 Tallinna Reaalkoolis

Pikaajalise töökogemusega Tallinna Reaalkooli Ă”petajatele ametialase enesetĂ€iendamise vĂ”imaluse loomiseks ja/vĂ”i loomingulise vĂ”i teadusliku tegevuse soodustamiseks kuulutab Selts vĂ€lja konkursi “Reaali Ă”petaja 2015” stipendiumile.
Kandidaatide seadmise avaldused esitada 15. maiks 2015 aadressile Tallinn, Estonia pst 6 vÔi elektrooniliselt aadressile: seltspiltreaalkool.ee

Konkursi ellukutsuja ja sihtfinantseerija vil! 107; Margus Kangro ettepanekul on konkursi korralduslikud tingimused ja nÔuded kandidaatidele jÀrgmised:
Korraldus

• „Reaali Ă”petaja 2015″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise Ă”igus on reaalkooli vilistlastel, Ă”petajatel ja muul personalil, Ă”pilastel ja lastevanematel.
  • Stipendium antakse vĂ€lja kord aastas kooliaasta lĂ”pul.
  • Stipendiumi saaja (saajad) mÀÀrab Seltsi juhatus.

Üldised raamnĂ”uded ĂŒlesseatavatele kandidaatidele

• Stipendiumi kandidaat on ĂŒldjuhul töötanud Tallinna Reaalkoolis tĂ€iskohaga vĂ€hemalt 10 aastat, eelistatult ĂŒle 15 aasta. Nimetatust vĂ€iksemat tööstaaĆŸi korvab saavutuste erakordsus.

08.05.2015