Athiveeritud - päev 14.04.2014

Reaali õpetaja 2014

Tallinna Reaalkooli Hoolekande Selts kuulutab välja konkursi „Reaali õpetaja 2014″ stipendiumile.
Kandidaatide seadmise avaldused esitada 8. maiks 2014 aadressile Tallinn, Estonia pst 6 või elektrooniliselt aadressile: realpiltreal.edu.ee

Konkursi ellukutsuja ja sihtfinantseerija vil! 107; Margus Kangro ettepanekul on konkursi korralduslikud tingimused ja nõuded kandidaatidele järgmised:
Korraldus

• „Reaali õpetaja 2014″ stipendiumi konkursile kandidaatide seadmise õigus on reaalkooli vilistlastel, õpetajatel ja muul personalil, õpilastel ja lastevanematel.
  • Stipendium antakse välja kord aastas kooliaasta lõpul.
  • Ăśldjuhul antakse välja vaid ĂĽks stipendium, ĂĽle kolme stipendiumi välja ei anta.
  • Stipendiumi saaja (saajad) määrab kandidaatide hulgast kooli direktor ainuisikuliselt.

Üldised raamnõuded ülesseatavatele kandidaatidele

• Stipendiumi kandidaadiks on õpetaja, kelle töötulemused (sealhulgas õpilaste hinnang) on olnud silmapaistvad jooksval õppeaastal ja ka pikema perioodi vältel.
  • Stipendiumi kandidaat on ĂĽldjuhul töötanud Tallinna Reaalkoolis täiskohaga vähemalt 10 aastat, eelistatult ĂĽle 15 aasta. Nimetatust väiksemat tööstaaĹľi korvab saavutuste erakordsus.
  • Stipendiumi kandidaat on ĂĽldjuhul andnud oma panuse kooliellu ka klassijuhatajana; puudujääki selles osas korvab saavutuste erakordsus.

14.04.2014