Jõuluball

27. detsembril oli vaheaeg juba alanud, kuid see ei hoidnud meid koolist eemale, toimus jõuluball. Kõik olid enne balli endale kaaslase otsinud ja kes sellega hiljaks jäid, said uhkusega käed taskus kohale marssida. Kõik olid viisaklt riides ning taustal mängis orkester Pärnust, mille saatel sai jalga keerutada. Koha peal oli ka hädisevõitu catering, aga ta oli siiski seal. Pakuti kringlit ja juua, mida oli mõnus kaaslaste seltsis nii 3. korrusel kui ka garderoobis nautida. Balli lõpetas meie lennukaaslase Luukas Aeg “on raha” Arbeiteri retrohõnguline dj-set. Kokkuvõttes oli väga meeleolukas õhtu, kes veetis lõbusat aega koolikaaskastega, kes nautis muusikat, kes avastas endas siiani varjus olnud sisemise tantsulõvi või kes sai mõne toreda taaskohtumise osaliseks (näha sai nii mõndagi vilistlasest jumalat, kes omal ajal meile elutarkusi edasi andsid).

– Tristan

Piltide autor: Ott Rõngas