Päikseline laupäev koolihoovis

21. mail toimus meie enda koolihoovis heategevuslik lõpulaat. Osaleda said nii gümnaasium kui ka põhikool ja isegi kõige tillukesemad. Meie klass oli laadal esindatud vägeva smuutibaariga, kus värskendavat vahepala pakkusid Brigitta ja Maarja. Lisaks hea ja parema müügile toimus hoovis ka traditsiooniline oksjon, kus meie omad õpetajad olid müügile pannud kõike alates taimedest ja ehetest ning lõpetades elamustundidega suuremale seltskonnale. Päev tipnes aga oodatud jalgpallifinaaliga, kus meie poisid astusid vastamisi 12.c meeskonnaga. Selleks, et võit koju tuua, oli tiimiga sel korral ühinenud ka meie kallis Georg, kes on õppeaasta veetnud Hispaanias palmide alla, treenides CF Talavera de la Reina võistkonna juures, et olla tulevikus Eesti (või võibolla ka maailma) parim väravavaht. Ilmselgelt osutusid võitjateks ja ühtlasi ka Reaali jalgpallitšempioniteks meie mehed, kellest Armin ja Arulepp pälvisid isegi parimate mängijate tiitlid. Oli tore, vahva, lõbus!