„Jõuluvahetunnid“ ehk jõululaat

Teisipäeval, 21. detsembril toimus koolis laat. Ka meie klassi esindus pani välja nii mõndagi head ja paremat. Sellel päeval toimus 12.b jaoks ka teine suur sündmus, nimelt kirjutas umbes pool klassi samal ajal õp Kellale eksistentsialismiteemalist kirjandit. Kuna oli teada, et kõik puudujad saavad töö järele teha kodus ja mitte käsikirjas, vaid arvutiga, siis otse loomulikult oli klassi esindus laadal palju suurem, kui teglikult vaja oli. Ahjaa, tuli meelde, et käisime Martini ja Keniga vahepeal Tallinna Keskkraamatukogu vastas Starshipi robotilt energiajooki võtmas, et nendega teisi b-klassi esindajaid turgutada.

Kuna üheksast gümnaasiumiklassist, kes laadal osalema pidid, oli kohal vaid 3, siis jätkus palju ostjaid (nii õpilasi kui ka õpetajaid), kuid sellegipoolest jäi üsna palju toitu alles ning saime seda isegi hiljem nautida 🙂

– Joosep