Tartu rahu 100

EsmaspĂ€eval, 3. veebruaril sĂ”itsime koos teiste gĂŒmnaasiumiklassidega Tartusse tĂ€histamaks Tartu rahu. Algul kĂ€idi Tartu Ülikooli peamajas ekskursioonil, pĂ€rast mindi Tartu Linnamuuseumi. JĂ€rgmisena suunduti Hugo Treffneri GĂŒmnaasiumi, kus pakuti toitvat lĂ”unat. PĂ€eva lĂ”puks naasti Tartu Ülikooli, kus meile esinesid Hugo Treffneri Ă”pilased huvitava etendusega. PĂ€rast pidasid informatiivsed kĂ”ned Ago Pajur (ajaloodoktor) ja Hesi Siimets-Gross (Ă”iguse ajaloo ja Rooma Ă”iguse dotsent). LĂ”puks sĂ”itsid kĂ”ik klassid oma bussides tagasi Tallinnasse.

11.a klass soovib tĂ€nada Hugo Treffneri GĂŒmnaasiumi sooja vastuvĂ”tu eest. Veel soovime tĂ€nada Madis Somelari, Piret Karu ja teisi, kes aitasid ĂŒrituse korraldamisega ja vĂ”imaldasid sellel toimuda.

Kirjutas Priit

Pildid tegid Karolin ja Stina