Vabalava 2020

Reedel, 31. jaanuaril toimus Reaalkooli aulas Tallinna Reaalkooli Vabalava 2020. Esinejaid oli sel aastal ebatavaliselt palju: 17. Väga suures osakaalus olid see aasta muusikanumbrid. Oli mitmeid õpilasansambleid liikmetega nii Reaalist kui väljastpoolt, oli sooloesinejaid ning duosid. Peale muusikaliste numbrite oli laval ka mõni koomik. Iga esineja oli erakordselt nauditav ning võistlus oli äärmiselt tasavägine. Tallinna Reaalkooli Vabalava 2020 oli kindlasti ainus omasugune ja jäi meile kõigile igaveseks mällu.

Meie klassiesindajad olid laval bändis Kuma (Kaarel, Uku, Argo) ning duos R&eaal (Lauri).

Žürii valikul sai I koha Jojomees (Nicolas Lotman), tunnustuse sai ka bänd Kuma. Rahvalemmikuks osutus kooslus Kuum Segadus.

Kirjutas Uku

Vaata videot Vabalavast: