Jõulupidu ja siis see teine pidu

21. detsembril toimus meie kooli jõulupidu, kus kõige julgemad ja stiilsemad inimesed said riietuda vastavalt 2000.-2010. aastate stiilile. Kell 18.00 kogunes ka 11.c klass kogu oma hiilguses kooli. Reaalkoolile  kombekohatult ei käinud sellel päeval meie klassis rohkem poisse, vaid tüdrukuid, kes julgesti oma kaunist rannafiguuri näitasid. Puudu ei jäänud ka pikkadest juustest, soengutest ja pilkupüüdvast meigist. Tantsuliigutused olid meil kõige seksikamad, kuid võit meie klassi seekord ei tulnud. Ju siis olime silmipimestavalt seksikad. Või lihtsalt paljad. Kuid ega kõrgeima auhinna mitte pälvimine meid masendusse viinud, nüüd oskame puusi pööritada nagu Shakira ja tantsida kui tõelised Katy Perry taustatantsijad. Ka see on oskus omamoodi. Jõulupeole eelnenud õhtul ei saanud vähemalt üks meie klassi õpilastest kodus rahulikult puhata ja mõtteid vaheajale suunata, sest Joel õppis sellel ajal saksofoni puhuma ja sellega lähedust tundma. Vähemalt oskab ta nüüd terve Epic Sax Guy esitluse kogu oma hiilguses ette kanda. Kostüümiga ja puha. Samuti saime veenduda, et meie kallis klassijuhataja suudab olla ühel õhtul nii jänes kui ka koer. Küll meie klassis on palju talenti! Nüüd on siis teada, et Victoria ja Kristiina asemel valib Kübar alati Stenveri, kellega tundeliselt tantsida. Võibolla peaksime muretsema Kübarale prillid…, aga eks Stenver petab nii mõnegi mehe oma iluga ära. Etteastega meie tantsuhoog ei piirdunud, hoost jätkus ka jalakeerutuseks Jõulumoodle’l, kus kiired jalad päästid iga tõelise ja alaealise tantsulõvi elu.

Rebecca