Reaali Poiss on Tallinna Reaalkooli esimene koolileht. 1934-1993 (pika pausiga aastatel 1940-1989) ilmus kokku 17 ajakirja nimega Realist, millest viimane ei olnud enam ajakiri, vaid põhjalik uurimistöö kooli kõrval oleva Poisi kuju ajaloost.

Tänapäevane koolileht sai alguse 22. jaanuaril 1997, mil ilmus esimene Reaali Poiss. Selle tegemise võtsid ette tollane REK ning huvijuht Piret Otsa. Kontseptsioon nägi ette, et leht hakkab ilmuma iga kolme nädala tagant ning on neli lehekülge pikk (üks kahepoolne A3), jutustades kooliga seotud sündmustest ning üritustest. Kuna algselt oli tiraaž vaid 100 eksemplari, siis sel ajal ei olnud leht tasuta, vaid maksis 3 krooni.

Reaali Poissi algus ei olnud kuigi edukas, sest juba pärast kahte väljaannet ei ilmunud uut ligi poolteist aastat. Leht taaselustati konkursiga, mida hakati korraldama iga aasta alguses. Nii läks ka lehe tegemine ametliku toimetuse kätte ning kooli hoolekogu hakkas lehega seotud kulusid katma.

Edaspidi pole märkimisväärsemaid muutusi toimunud, leht on püsinud stabiilsena. 2015/2016. õppeaastal anti igakuiselt välja tasuta 16-leheküljeline must-valge Reaali Poiss tiraažiga 300-400 eksemplari ning 2017. aasta alguses tähistab Reaali Poiss oma 20. juubelit.