Kooli sünnipäev

29. septembril on Tallinna Reaalkooli sünnipäev. Sel aastal oli see päev meie jaoks üldjoontes sama, kuid väiksed ja erakordsed detailid muutsid selle eriliseks. Nimelt alustas enamus meist oma hommikut kell 6.30 Prangli saarelt, kus nautisime maitsvat hommikusööki ning seejärel sõitsime kastiautodega sadamasse. Laeval peamiselt mängiti kaarte, telefonimänge, tehti tasa öösel puudu jäänud unetunnid või jutustati niisama. Pärast laevasõitu olid vanemad meile sadamasse vastu tulnud ja sealt kiirustati kõik koos tagasi kooli, et selga panna pidulikud riided ning minna matemaatikatundi. Jõudsime õnneks päris suure ajavaruga kohale ning tahtjad jõudsid isegi oma särgikraed sirgendaja või käsitööklassi triikrauaga sirgeks teha. Koolis toimus kaks ainetundi ja peale seda traditsiooniline tund vilistlasega. Meil käis tunnis 116. lennu vilistlane Lars Laanep, kes rääkis oma kooliajast ja praegusest tööst ning andis ka nippe, kuidas luua endale häkkimiskindlad paroolid. Samuti tuli juttu erinevatest šifritest ja salakoodide muukimisest. Oli väga huvitav ja lõbus tund. Aitäh! Pärast seda läksime kooli staadionile kringlit sööma ja kuulasime direktori kõnet. Auhinnati ka olümpiaadidel häid kohti saavutanud õpilasi. Meie klassist said raamatu kolm last. Meie kurvastuseks ei jäetud ära aktusejärgseid tunde, vaid pidime sinna kohale minema. Õnneks möödusid need ruttu ja koolipäev oligi läbi. Veelkord, palju õnne, Reaalkool!

Postituse kirjutasid: Saskia ja Ingrid

Pildid: Saskia, Ingrid ja klassijuhataja Kristi