Püha õhtusöömaaeg

Detsembrikuu külm on naha alla pugenud ja pimedad õhtud oleme pühendanud õppimisele. Selleks, et puhkaksime veidi koolistressist, otsustasime minna kokandusklassi meelt lahtuma. Jagasime juhuslikult klassi rühmadesse ning valisime välja retseptid, mis tundusid isuäratavad. Kokku oli 4 rühma, igaühel omad plaanid. Esimene valmistas pitsat ja browniet, teine rühm sushi’t ja šokolaadikooki ning kolmas tegi pitsat ja Itaalia mandliküpsiseid. Kõige ikoonilisem rühm tõi aga peolauale poest ostetud pelmeene, pannkooke ja täispiima. Meie klassijuhataja valmistas maitsvaid piparkooke Reaalkooli märgiga. Toit valmis, istusime laua taha. Kõik said maitsta oma roogasid ja samas mõtteid vahetada. Mõnus õhtu lõppes ühe rühma klaasi purunemisega, kuid sellest polnud midagi, sest killud toovad õnne!
Margaret

Killud toovad õnne