Külalised Venemaalt

Täpselt samal reedel, peale kliimaketi meeleavaldusaktsiooni jooksime ruttu kooli, et õigeks ajaks kontserdile jõuda. Nimelt oli Reaalkooli külla tulnud Jekaterinburgi Riikliku ooperi- ja balletiteatri koor, kes osales Tallinnas laulukonkursil ning otsustasid ka meid oma lauluga rõõmustama tulla. Eeskava oli väga huvitav ja mitmekülgne, laule kuulates tekkis värviline kujutluspilt silme ette ning leidsidki ennast sealt, kuhu kujutlusvõime vili end kandis. Laule oli erinevaid nii klassikalisi kui ka kaasaegseid kooriteoseid. Meie klassi arvates sarnanesid mõned laulud muusikatunnis kuulatud A. Mellnäsi “Agleptaga”. Lugudele olid tehtud väga muusikalised ning ägedad liikumised, mis olid ka hästi sünkroonitud. Esitusest oli näha, et on nähtud palju vaeva hea asja eest. Tavaliselt seda ausalt öelda ei saa, aga see oli lausa põnev. Kindlasti saime selle koolitunni väga kultuurselt ja huvitavalt veedetud!

Postkaart venemaalt

Ingrid

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 68

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.