Känguru võistlus

Känguru hüppas taas Reaali. Enamus meie klassi õpilasi osalesid sellel juba kuuendat korda järjest! Nüüd on saabunud ka tulemused. Sel aastal võime tulemuste üle eriti uhked olla, sest tervelt 6 meie klassi õpilast mahtusid TOP 50 listi. Ülesanded olid seekord suhteliselt keskpärase raskusastmega ning sisse olid pandud ka mõned, millega tuli hiljem ka lapsevanematel oma hallid ajurakud tööle panna, et lahendust välja mõelda. Tore on näha, et koguni 3/4 klassist oli taas nõus osalema, sest kogemustega tulevad ka tulemused. Vale on öelda, et ülesannete lahendamise ajal masendus peale ei tulnud, aga tulemusi nähes läks tuju kohe paremaks!

Siin ka meie klassi esisaja kohad:

4. Lennart

9. Joosep

9. Pärtel

15. Ingrid

21. Sander

47. Saskia

61. Eliise ja Kaisa

Tekst: Ingrid Pilt: TÜ Teaduskool

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/hoolekandeselts/comments.php on line 68

Kommenteerimiseks pead olema sisselogitud.