Teaduspäev

5. aprillil 2022 toimus Tallinna Reaalkoolis 18. teaduspäev. Kui eelmisel aastal oli teaduspäev virtuaalne, siis sel korral saime nautida teadmiste omandamist koolimajas.Päevale pani tugeva alguse Siim Kallas, kes rääkis Euroopa Liidu kujunemises ja arengust.  Järgmisek rääkis meie klassile Ago Raudsepp demokraatia mõjust julgeolekule Soome ja Ukraina näitel.Järgnes Kaarel Adambergi loeng mikrobiootast, kus õppisime, kuidas meie toitumine võib mõjutada meie heaolekut. Eriti tähtsad on kiudained.Seejärel saime Maarja Grossberg-Kuuselt õppida materjaliteaduse vajalikkusest päikesepaneelide tootmisel.Päevale pani punkti Aivar Pohlak, kes rääkis jalgpalli populariseerimisest Eestis ja pideva järelkasvu tagamisest.

– Ken