Kooliaasta stardipauk toimus staadionil

Kooliaasta esimesel õppepäeval, 3. septembril 2018, toimus Tallinna Reaalkooli spordipäev. Päev algas gümnasistide jaoks kõige hiljem, kuid see ei teinud teguderohket päeva lühemaks. Direktor Ene Saar pidas meile ergutava kõne ning seejärel hakkasime sportima. Ühest staadioni otsast teise said esimesena kihutada 5 poissi ja 5 tüdrukut, kes esindasid enda klassi teatejooksus. Pärast seda liiguti edasi 100-meetrijooksu juurde, kus tüdrukutel oli eesõigus joosta enne poisse. Siis saadeti meid metsa – et joosta pikemat maad. Päeva lõpp-punktiks oli lendudevaheline jalgpall, kus iga realist sai omadele kaasa elada. Kooli aasta algus tõi kokku nii uued kui vanad, et teha sporti staadionil, ent nüüd seame sammud koolimaja poole, kus hakkame, nagu meie direktor ütles, vaimusporti tegema.

Kirjutas Susanna

Pildid tegi Karolin