138. sünnipäev

Selle aasta 30. septembril tähistasime meie kooli 138. sünnipäeva. Klassijuhatajatunnis käis meile kõnelemas Ivo Jaama, kes on 97. lennu vilistlane. Ta rääkis peamiselt oma tööst, koolielust ja elust üldiselt ning raamatute lugemise vajalikkusest. Järgmise tunni ajal toimus staadionil aktus. Direktor pidas kõne ning seejärel autasustati kooli kõige tublimaid õpilasi. Tunnustati Kretet, kes sai rahvusvahelisel maateaduste olümpiaadil hõbemedali, ning Jüri, keda tunnustati noore ajaloouurija tiitliga ning stipendiumiga lennu parima uurimistöö eest. Pärast sõime kõik koos kringlit ja jõime mahla. Pärast aktust läksime kõik oodatult majanduse tundi ning tehnoloogiasuuna õpilased suundusid kodu poole.