Athiveeritud - päev 24.09.2013

Konkurss Tallinna Reaalkooli spordiedendaja stipendiumile

Tallinna Reaalkooli Hoolekande Selts kuulutab välja avaliku konkursi “Tallinna Reaalkooli spordiedendaja 2013. – 2014. õa” stipendiumile.
Stipendium määratakse treenerile enesetäiendamise ja praktika võimaldamisteks ning kogemuste hankimiseks õpilaste/õpilasmeeskondade juhendamisel.
Stipendiumi määramise tingimused on:

• taotleja edendab või soovib edendada Tallinna Reaalkooli sporditegevust;
  • taotleja juhendab või asub juhendama treeninggruppi või sportmängude meeskonda, milles vähemalt pooled juhendatavad õpivad Tallinna Reaalkoolis ja mille liikmete võistlusel osalemise andmetes ja/või meeskonnanimes sisaldub Tallinn Reaalkooli identiteet.

Stipendiumi määrab Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi juhatus sooviavalduste alusel. Stipendiumi suuruse ja maksegraafiku kehtestab Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi juhatus.

Avaldused stipendiumile kandideerimiseks esitada hiljemalt 30.09.2013.

Avaldused esitada Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsile aadressil Estonia pst 6, Tallinn 101148 või kaie.joe@real.edu.ee

Täiendav info: kaie.joe@real.edu.ee

24.09.2013