Võimlemispidu!

28. novembril esimese tunni ajal oli Kalevi spordihallis liikumiskavade esitlus. Tegemist oli hindelise arvestusega, kus tantsu pidid klassid välja mõtlema ja kehalise kasvatuse õpetajatele esitama. Kavu esitasid 7.-9. klassid. Riided mida me kandsime, olid varem kokku lepitud: valge T-särk, tumedad jalanõud ning mustad püksid (poistel pikemad ja tüdrukutel lühemad). Meie esitasime oma kava neljandana. Kava esitamine tuli hästi välja. Oli näha, et kõik olid tantsudega vaeva näinud ja pingutanud. Kui kõik klassid olid ära esitanud, vahetasime riided ja läksime kooli tundidesse. Oli tore päeva alustus ja sai ka palju nalja.

Kirjutas: Martin

Lisas: amanda 13.12.2018 18:51

Klassiga kohtusse!

Käisime 15. novembril kogu klassiga Harju maakohtu uues majas. Kohtumajas räägiti meile riigiseadustest, kuidas määratakse karistusi, ning kuulasime ka ühte istungit. Istungit viis läbi Harju maakohtu esimees Meelis Eerik. Peale istungit saime kõik valida endale koha kohtusaalis. Kui kõik olid endale koha leidnud, räägiti meile, kus keegi istub ning saime ise ka küsimusi küsida. Kui küsimustele oli vastatud, näidati meile veel natukene uue kohtumaja ruume, mis olid väga modernsed. Peale külastust tänasime ekskursiooni läbiviijat ja läksime kooli tagasi.

Kirjutas: Hugo

Lisas: amanda 25.11.2018 17:58

Stiilinädal

12.- 16. novembril oli meil stiilinädal. Iga päev oli ette antud erinev teema, mille järgi riietust valida. Esmaspäev- nagu 2 tilka vett. Teisipäev- emo. Kolmapäev- keelatud riided. Neljapäev- Eesti 100. Reede- Õpetajad. Oli tore vahepeal veidi teistsugusemalt riides käia.

Kirjutas: Eliise

Lisas: amanda 18.11.2018 18:37

100*1000m

Neljapäeval, 19. oktoobri toimus 100×1000m jooksuvõistlus. Sellest võtsid osa algklassid, põhikool, gümnaasium, lapsevanemad, vilistlased ja koolipersonal. Igast koolist pidi olema sada osalejat, kes kõik jooksid 1000m ning keegi ei tohtinud kahte korda joosta. Võistlesid 12 kooli ja Tallinna linn. Ilm ei olnud just kõige parem, aga me elasime üle kuna meile pakuti sooja suppi ja kuuma teed. Võitis meie kool Tallinna Reaalkool). Meie klassist osalesid Milena ja Amanda, kes vastavalt jooksid 42. ja 44. kilomeetrit.
Jooks oli küll väsitav, aga oli tore oma kooli eest võistelda.

Kirjutas: Milena

Lisas: amanda 30.10.2018 18:33

Õpetajate päev 2018

Reedel 5. oktoobril oli õpetajate päev. Koolipäev algas nagu tavaliselt, aga kuuendat ja seitsmendat tundi pidid tulema asendama abituriendid. Kuna meie armas keemiaõpetaja Andrus Kangro ei viitsinud ise meie viiendasse tundi tulla, siis pani ta kaks tütarlastest abiturienti end asendama. Me seal väga mingeid keemiaalaseid teadmiseid ei omandanud, aga saime targemaks meie kooli õpetajaid puudutavate faktide võrra. Kuues tund oli füüsika. See oli ainus tund, kus meid päriselt sunniti õppima. Seitsmes tund oli esimesel poolrühmal inglise keel ja teisel vene keel. Vene keeles tulid õpetaja Karamkovat asendama kaks noormeest, kes väga õpetamisest lugu ei pidanud, seega jagasid nad lahkesti igasugust infot Karamkova kohta. Päev möödus väga lõbusalt ja me kõik jääme tõdema, et see päev oli ülitore ning jääme järgmise aasta oma ootama.

Kirjutas: Anett

Lisas: amanda 14.10.2018 16:55

Tallinna Reaalkool 137!

Kooli sünnipäev toimus mõned nädalad tagasi 2.oktoobril, ning nagu tavaks saanud käis meile rääkimas kooli vilistlane. Selleks oli Gerli Gritsenko, kes rääkis oma käikudest Belgiasse vahetus õpilasena. Lisaks rääkis ta enda kooliajast ja oma õpetajatest Reaalkoolis. Peale seda toimus staadionil pidulik aktus ning söömine. Sõime klassiõe Iire tehtud õunakooki. Imemaitsev kook ja väga tore päev.

Kirjutas: Maico Rimmel

Lisas: amanda 14.10.2018 16:50

Spordipäev Hiiu staadionil

Esmaspäeval, 3. septembril toimus 5.-12. klasside spordipäev Hiiu staadionil. Spordipäeva ilm oli suurepärane! Kõik klassid osalesid pendelteatejooksus. Lisaks olid kavas jalgpall, rahvastepall ja erinevad jooksudistantsid. Spordipäev lõppes umbes kell 11.30 ja peale seda oligi koolipäev läbi ja kõik võisid minna koju. Oli lõbus oma koolikaaslastega aega veeta!

Lisas: amanda 15.09.2018 12:17

Toredat uut õppeaastat 8a!

Lisas: heli 01.09.2018 19:09

Viimast päeva 7.a

7 aastat kooliteed käidud, tunnistused käes ja suur suvi ootamas. Kiituskirjaga lõpetasid Iir ja Emma Margaret.

Aitäh toreda õppeaasta eest 7.a!

Lisas: heli 17.07.2018 13:13

Õppekäik Harku metsa

Kooli lõpu poole toimus tervel meie lennul õppekäik Harku metsa. Seal oli meil vaja täita ülesandeid looduse kohta. Pidime otsima taimi ja loomajälgi ja mitmeid muid põnevaid asju. Lisaks pidime mõõtma vee voolu kiirust ja muud sellist põnevat tegema. Saime kindlasti uusi teadmisi ja õppida asju ka läbi praktika. See oli väga põnev ja tore õppekäik. Kõigil oli lõbus ka.

Kirjutas: Amanda Matilda

Otsime veest putukaid