POISS 90

13. novembril sai Reaali Poiss 90 aastaseks.
Sel puhul toimus meil aktus, mis algas 9:30
Aktusel jutustati vabadussõjast ning Poisist. Peale aktust oli väga pikk vahetund, kus me võisime uurida esile pandud vabadussõja relvi, kiivreid ning isegi maalitud pilte.
Peale seda algas meil viimane tund, mis kestis 45 minutit ning peale seda olid tunnid läbi.

Kirjutas Gregor Gert

Lisas: heli 06.12.2017 10:54

Kooriga konkursil

Tallinna Reaalkooli Kooristuudio osales 24.-31. oktoobrini Canta al Mar 2017 rahvusvahelisel festivalil Hispaanias  Calellas. Meie koor võttis osa kahes kategoorias: folkloor ja lastekoorid. Lastekooride kategoorias saavutasime 1. koha koos kuld-diplomiga ning folkloori kategoorias, kus me olime ainuke lastekoor, saime 2. koha. Lisaks sellele sai meie koorijuht Heli Roos eripreemia— parim koorijuht. Enne tagasisõitu viibisime ka paar päeva Barcelonas, külastades kuulsamaid vaatamisväärsusi. Võib öelda, et meie kooril läks konkursil väga hästi. Meie klassist oli kooris Kristiina ja Emma Margaret.

Kirjutas Kristiina

Lisas: heli 13.11.2017 11:38

Klassiöö

6.oktoobril toimus meie klassil ööbimisega klassiõhtu. Kooli koguneti kl. 18.30.Tegime sportlikke ja lõbusaid ühistegevusi. Pimedas aeti üksteist koolimaja peal taga ja peideti end ära kohtadesse, mille peale ei tuleks tavaliselt otsima.
Kui eelmine kord oli süüa natuke liiga palju ja juua jäi napilt puudu, siis seekord oli väga palju süüa ja jook sai alguses otsa ja pidime olema kuival.
See kord jäime hiljem magama võrreldes eelmise korraga.

Kirjutasid: Kristian ja Martin

Lisas: heli 01.11.2017 17:50

Reaal 136 – palju õnne sĂĽnnipäevaks!

29.septembril tähistasime Reaalkooli sünnipäeva. Traditsiooniliselt toimus 6. tunni ajal vilistlastund,
meil käis külas 113. lennu vilistlane Janno Siimar. Ta rääkis oma kooliajast ning üldiselt ka oma tööst.
Peale vilistlastundi läksime staadionile, kus kuulasime direktori kõnet. Meie klass hääletas kringli
asemele söögiks pitsa, mida sõime peale direktori kõnet.

Kirjutas Hugo

Lisas: heli 01.10.2017 14:35

Spordipäev

7.-9. klasside spordipäev toimus 15.septembril Kalevi staadionil. Tulemused on järgmised:
Poisid alustasid jalgpalliga kus tuli võtta vastu üks võit ja üks kaotus. Kaotasime 7.C ja võitsime 7.B. Edasi tulid jooksud. Pendelteatejooksus saavutasime 5. koha 9 klassi seast. Tüdrukute 400m jooksu võitis Mileena, 8. kohta jäi jagama Elisabeth,10. kohta Amanda ja 14. Katariina. Poiste 800m jooksus jäi 13. kohta jagama Ats. Tüdrukute palliviskes tuli kolmandaks Tuule ja 10. Emma-Margargaret.
Kirjutas Maico

Lisas: heli 01.10.2017 14:28

Head uut aastat 7a!

Sellest õppeaastast on meid klassis 32. Tere tulemast Helena-Erika, Meribel, Gregor Gert ja Kaur! Tulgu see aasta rõõmus, tegus, põnev, üllatusterohke ja edukas!

Suur tänu 7a! Minu toas nüüd mõneks ajaks lillemeri 🙂

Lisas: heli 02.09.2017 18:23

Viimast päeva 6a

6.klassi lõpetasid kiituskirjaga Ingrid, Iir, Kristiina, Emma Margaret ja Patrik.

Toredat suvepuhkust!

Lisas: heli 13.06.2017 18:13

Klassiekskursioonil Lätis

8.- 9. juunil käis meie klass Läti vabariigis. Seal tutvusime Sigulda linnaga ja Läti pealinna Riiaga.

8. juunil lahkus meie buss  hommikul kl 8.00 kooli eest. Me sõitsime läbi Ikla piiripunkti Sigulda poole, kus meile tehti lĂĽhitutvustus sellest linnast. Me olime ka Siguldas seikluspargis nimega ,,Tarzan”. Seal oli meil väga lõbus aeg ronides ja möllates. Lisaks seikluspargile oli seal ka rodeorada, mis meeldis kõikidele, kes seal käisid. Ă•htul käisime einestamas Lidos. Seejärel läksime oma hotelli, kus saime niisama vaba aega nautida.
 Järgmisel hommikul saime hotellis Rootsi laua taga hommikusööki nautida. Seejärel jätsime hotelliga hüvasti. Me hakkasime Riia linna poole sõitma, kus meile tehti Riia vanalinna ekskursioon jalutades mööda vanu tänavaid. Pärast pikka jalutuskäiku istusime bussi ja sõitsime Jurmalasse. Jurmalas me veetsime neli tundi möllates veekesuses Livu. Seal oli mitmeid erisuguseid, huvitavaid ja ägedaid veetorusid. Meile väga meeldis seal olla. Kuna aega polnud ülearu sõitsime me Pärnusse Bitestop-i keskusesse, kus tehti meile peatus söömiseks. Sealt edasi võtsime suuna aga Tallinna Reaalkooli poole ning sõitsime koju. Meile kõigile meeldis seal ja selle eest peame me tänama meie klassijuhatajat Heli Roos, kes oli nõus tulema meiega sellele pikale reisile.
Kirjutas Amanda

Lisas: heli 13.06.2017 18:11

Olümpiaadid ja ainevõistlused.

Bioloogiaolümpiaadi koolivoorus osalesid meie klassist päris paljud. Koolivooru tegime arvutites. Piirkonnavoor toimus Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis ja sinna said Ats, Ants, Emma, Ingrid ja Iir. Meie klassist pääses lõppvooru Tartusse Ingrid. Seal oli teooria- ja praktikavoor. Ingrid sai tubli 13. koha.
Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavooru tehti koolis arvutites. Sinna läks meie klassist Iir, kes saavutas 1. koha ja pääses edasi lõppvooru.
Nuputa ainevõistluse võistkonda võeti meie klassist Iir. Piirkonnavoorus Nõmme Põhikoolis said nad 1. koha ja lõppvoorus Pärnus napilt teise tulemuse.
MuusikaolĂĽmpiaadi koolivoorus osalesid meie klassist Emma ja Eliise. Seal pidi laulma, improviseerima ja oli ka kirjalik osa. Edasi sai Emma.
Matemaatikaülesannete lahendamise võistlusel Tallinna arvestuses käis Iir, kes saavutas 2.–3. koha.
Loogikaülesannete lahendamise võistlusel Merivälja Koolis osales koos teistega Iir. Kolmekesi saavutas võistkond üldvõidu. Eraldi arvestuses sai Iir 2. koha.

Lisas: heli 13.06.2017 18:00

Parim spordiklass 5.-6.klasside hulgas!!!

Lisas: heli 05.06.2017 14:02