Spordipäev Hiiu staadionil

Esmaspäeval, 3. septembril toimus 5.-12. klasside spordipäev Hiiu staadionil. Spordipäeva ilm oli suurepärane! Kõik klassid osalesid pendelteatejooksus. Lisaks olid kavas jalgpall, rahvastepall ja erinevad jooksudistantsid. Spordipäev lõppes umbes kell 11.30 ja peale seda oligi koolipäev läbi ja kõik võisid minna koju. Oli lõbus oma koolikaaslastega aega veeta!

Lisas: amanda 15.09.2018 12:17

Toredat uut õppeaastat 8a!

Lisas: heli 01.09.2018 19:09

Viimast päeva 7.a

7 aastat kooliteed käidud, tunnistused käes ja suur suvi ootamas. Kiituskirjaga lõpetasid Iir ja Emma Margaret.

Aitäh toreda õppeaasta eest 7.a!

Lisas: heli 17.07.2018 13:13

Õppekäik Harku metsa

Kooli lõpu poole toimus tervel meie lennul õppekäik Harku metsa. Seal oli meil vaja täita ülesandeid looduse kohta. Pidime otsima taimi ja loomajälgi ja mitmeid muid põnevaid asju. Lisaks pidime mõõtma vee voolu kiirust ja muud sellist põnevat tegema. Saime kindlasti uusi teadmisi ja õppida asju ka läbi praktika. See oli väga põnev ja tore õppekäik. Kõigil oli lõbus ka.

Kirjutas: Amanda Matilda

Otsime veest putukaid

 Täidame töölehti

 Pildistame metsikut loodust

 

Lisas: amanda 24.06.2018 15:04

Klassiekskursioon Saaremaale

Väljasõit oli Draamateatri eest kell 8:00. Esimese peatuse tegime Virtsu sadamas, kust läksime praami Tõll peale. Järgmine peatus oli Kuressaare linnuses, kus meile tehti kiire ekskursioon. Siis sõime Kuressaare kesklinnas lõunat ja läksime ronima Hallikivi seiklusparki. Enne majutuskohta jõudmist käisime poest läbi ja ostsime pikaks õhtuks midagi süüa. Ööbisime Oitme matkamajas. Seal pakuti meile nii õhtu kui hommikusööki. Pärast õhtusööki mängisime erinevaid pallimänge ja grillisime lõkke ääres. Öörahust ei pidanud just paljud kinni. Seda oli ka tunda järgmisel hommikul, kui kõik ei olnud just kõige teravamad pliiatsid. Lahkusime matkamajast kl 9:00 ja läksime vaatama Angla tuulikuid. Seal oli näha ka paljusid erinevaid loomi. Järgmine oli Panga pank, kus oli mõnus kiikuda külakiigega. Seejärel käisime Kuressaares lõunatamas. Vaatasime ära ka Kaali kraatri. Huvitav, et see meteoriit just sinna järve oskas kukkuda :). Lõpuks külastasime Valjala kirikut, mis on vanim säilinud kirik Eestis. Siis läksime praami Piret peale. Kuna olime tublid jõudsime isegi varasemaga. Meie ekskursioon lõppes kell 16:50, kui jõudsime kooli juurde. Oli väga lahe.

Kirjutas: Ants

Lisas: heli 23.06.2018 15:30

Kesklinna meistrid jalgpallis

Maikuus toimusid Schnelli staadionil Tallinna kesklinna koolide 6.-7. klasside poiste jalgpalli meistrivõistlused. Tallinna Reaalkooli esindas võistkond koosseisus: Marten Kelement, Gregor Gerretz, Jan Oskar Kallas, Maico Rimmel, Patrik Roostfeldt, Hugo Tristan Tammik, Erki Andre Klemm, Mark Mälksoo, Henri Peterson ja Mihkel Ratassepp.

Alagrupimängudes võitsime Tallinna Prantsuse Lütseumi, Tallinna Toomkooli ja Tallinna Inglise Kolledžit. Alagrupi võitjatena kohtusime järgmisel korral teises ringis Tallinna Humanitaargümnaasiumi ning Tallinna Tõnismäe Reaalkooliga, kelledest esimesega mängisime viiki ning teist võitsime. See tulemus viis meid veel edasi peetavatesse poolfinaalidesse, kus võitsime Tallinna Ühisgümnaasiumi ning pääsesime samal päeval peetud finaali. Finaalivastaseks osutus meile Tallinna 21. keskkool, kes avapoolajal läks küll mängu 0:1 juhtima kuid keda lõime lõpuks numbritega 5:1.

Kirjutas: Mihkel

Lisas: amanda 28.05.2018 16:40

25.mai

Hommikut alustasime inglise keele tasemetööga, mille jaoks olime ennast pidulikult riidesse pannud. Töö tehtud, läksime Sõpruse kinno loodusdokumentaali Kamtšatka karudest vaatama. Film oli väga huvitav ja õpetlik.

Õhtul toimus klassiöö. Sai palju nalja ja oli tore. Mängisime, tegime kahoote, sõime ja palju muud. Hommikul pidi vara tõusma, sest koolis toimus perepäev. Koristasime ja läksime koju õppima järgmise nädala kontrolltöödeks. Jääme ootama juba järgmist klassööd!

Kirjutas: Iir

 

Lisas: amanda 27.05.2018 16:31

Õppekäik Viru rabasse

Meie klassi õppekäik viis meid Viru rappa. Seal saime nii nautida raba ilusat loodust kui ka teada nii mõndagi uut raba kohta.

Me lahkusime kell kaheksa kooli juurest, kaasas koolist võileib ja isiklikud asjad. Peale tunniajast bussisõitu jõudsime raba juurde. Seal tutvustas giid meile lühidalt asukohta. Rabas käisime me nii laudteel kui ka laudteelt väljas. Seda viisi said rohkem kui ühe inimese jalad märjaks.

Meile tutvustati peamiselt rabade taimi, aga saime natuke ka lindude ja putukatega tuttavaks. Samuti tutvusime turba tekkimise protsessiga. Suuremad entusiastid panid põske ka kõike rabas röödavat, nagu jõhvikaid.

Kui meie retk oli lõppenud, sõitsime kooli juurde tagasi. Enamuse jaoks oli koolipäev selleks korraks lõppenud.

Kirjutas: Ingrid

Lisas: amanda 27.05.2018 16:21

Vene Teatris esinemas

21.mail käisime esinemas peaaegu terve klassiga kooli peol “Palju Ă•nne!”, mis toimus vene teatris. TĂĽdrukud esinesid võimlemiskavaga, mis oli algselt tehtud võimlemispeo jaoks, aga selleks ajaks rohkem harjutatud. Ning pooltele poistele tehti täiesti uus kava. TĂĽdrukute esituse nimeks oli pandud “tĂĽdrukud peole” ja poiste esituse nimeks oli pandud “tohuvabohu”. Kõigil läks väga hästi ja tuli välja, et ka poistekoori lemmik oli 7A tĂĽdrukute kava. TĂĽdrukute kava autoriteks olis Helena, Amanda ja Karoliina. Oli meeldejääv sĂĽndmus ja loodame, et ka järgneval aastal saame sellistel ĂĽritustel osaleda.

Kirjutas: Elisabeth

Pilt: Emma-Margaret

Lisas: amanda 27.05.2018 13:30

Stiilinädal

Põhikooli stiilinädal toimus 8.maist 11.maini. Esimese päeva teemaks oli Spordpäev ja dressid, teise päeva teemaks Multifilmitegelased, kolmanda päeva teemaks Hipid ja 70ndad ning neljanda päeva teemaks Just ärganud. Meie klassis oli näha igal päeval ettenähtud stiili. Samuti oli näha erinevaid tegelasi kool peal. Stiilinädala raames toimusid ka aulas erinevad tegevused nagu näiteks sportlikud tegevused, multifilmide näitamine ja kaisuloomade näitus. Reedel toimus aulas parimate kostüümide autasustamine. Oli vahva nädal!

Kirjutas: Meribel

Lisas: amanda 22.05.2018 15:29